Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Négy napja nem jött haza a...

Négy napja nem jött haza a macskám, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Van egy cicank 7 eves nőstény, ivartalanitva, kinti cica. Legelőször szilveszter estéjén tunt el, mar mikor beengedtuk volna nem volt sehol. Másnap hazajött, majd egesz heten, viszont furcsán viselkedett, mikor meg akartam simogatni elhúzódott, nappal eltűnt es csak este jött haza. Volt hogy a szomszéd kertben volt, hívtam de nem jött, máskor pedig mindig jon azonnal. Aztán szombaton este itthon volt, mikor az utcán petardaztak, elég hangosan, szinte a házunk elott. Azóta teljesen nincs meg, se este, se reggel, nem jött haza. Vasárnap is petardaztak majdnem előttünk egyébként. Szerintem megijedt es ezért talán tul messzire menekült. De fogalmam sincs, szüleim szerint valaki bezarhatta, de kétlem, főleg, hogy mar az eltűnése elott is furcsán viselkedett. (Egyébként van rajta nyakorv, úgyhogy kóbor macskanak nem is tűnhetne) Holnaptól elkezdtem körbe járni a környéket miközben a nevet kiabálom, hatha, de esetleg van valami egyéb otletetek mit tehetnek? Nagyon felek, mert nagyon szeretem :(

2018. jan. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Tegyél ki pár plakátot a környéken, hátha...


A petárdázókra meg máskor hívjátok ki a rendőröket, törvény tiltja.

2018. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Plakátolj szórólapozz, nézd meg a környékbeli menhelyek honlapjain, gyepmester, a tetemek el takarításáért felelös szerveket. Remélem meg lesz szegény.
2018. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha meglesz, legyen benti cica. Ha már törvények, azt sem ártana tudni, hogy állatvédelmi törvény szól arról, hogy az állatokat a telken belül kell tartani, szökésüket meg kell akadályozni, és ez a cicára is vonatkozik.
2018. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!