Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Négy napja nem jött haza a macskám, mit tehetnek?

Van egy cicank 7 eves nőstény, ivartalanitva, kinti cica. Legelőször szilveszter estéjén tunt el, mar mikor beengedtuk volna nem volt sehol. Másnap hazajött, majd egesz heten, viszont furcsán viselkedett, mikor meg akartam simogatni elhúzódott, nappal eltűnt es csak este jött haza. Volt hogy a szomszéd kertben volt, hívtam de nem jött, máskor pedig mindig jon azonnal. Aztán szombaton este itthon volt, mikor az utcán petardaztak, elég hangosan, szinte a házunk elott. Azóta teljesen nincs meg, se este, se reggel, nem jött haza. Vasárnap is petardaztak majdnem előttünk egyébként. Szerintem megijedt es ezért talán tul messzire menekült. De fogalmam sincs, szüleim szerint valaki bezarhatta, de kétlem, főleg, hogy mar az eltűnése elott is furcsán viselkedett. (Egyébként van rajta nyakorv, úgyhogy kóbor macskanak nem is tűnhetne) Holnaptól elkezdtem körbe járni a környéket miközben a nevet kiabálom, hatha, de esetleg van valami egyéb otletetek mit tehetnek? Nagyon felek, mert nagyon szeretem :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, cica, állat, kóbor, eltűnés

01-10 20:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Tegyél ki pár plakátot a környéken, hátha...

A petárdázókra meg máskor hívjátok ki a rendőröket, törvény tiltja.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 01-10 20:45 Privát üzenet
Plakátolj szórólapozz, nézd meg a környékbeli menhelyek honlapjain, gyepmester, a tetemek el takarításáért felelös szerveket. Remélem meg lesz szegény.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 01-10 20:54 Privát üzenet
Ha meglesz, legyen benti cica. Ha már törvények, azt sem ártana tudni, hogy állatvédelmi törvény szól arról, hogy az állatokat a telken belül kell tartani, szökésüket meg kell akadályozni, és ez a cicára is vonatkozik.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 01-10 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3. os kisfiam mostanában vékony rövidnadrágban jön haza ami a tesicucca. Lába tiszta lila olyankor. Mit tehetnék?
Üdv! A párom focista most jon haza de adódott egy kis, , gond, , mit tehetnék?
Szerintetek haza menyek? Érdemes itt várakoznom? Mit tehetnék?
Úgy alakult hogy haza kellett költöznöm az anyukámhoz és a párjához. De olyan kupleráj fogadott hogy leesett az állam. Napközben dolgoznak és nincs idejük rá. Én egésznap pakolok..
Siet hazafele, meg tudom állítani, de nem bízok benne teljesen, mit tehetnék?
Nemsokára haza hozom a kiskutyám ( 10 hetes lesz akkor), de csak egy hétig tudok vele itthon maradni. Mit tehetnék, milyen intézkedéseket, hogy ne legyen probléma ha itthon hagyom?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu