Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért száraz a macska orra?

Miért száraz a macska orra?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre véletlenül mikor megfogtam,hogy száraz. Azóta többször néztem és mindig az volt. Benti macska, nem bágyadt, játékos, étvágya is jó, iszik rendesen..Tehát minden normálisnak tűnik.
2018. jan. 18. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon vagyok jártas az "orr-témában", de a mi macskánknak azóta száraz az orra, hogy először láttam :)
2018. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
A kutyáknál fontos , macskánál a színe változás a lényeg . Ha sötétbarna és utána fakó lesz az láz gyulladás és a csipázás is .
2018. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A macskáknak gyakran száraz az orruk, akkor nedvesedik be, ha nagyon éberek, figyelnek, szimatolnak.
2018. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha száraz.
2018. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 18. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg akkor lázas, ha száraz az orra. Egy alapvető nedvesség a normális.
2018. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a lázat csak észrevennénk :/ mármint igazi energiabomba, folyton játszik..ha pedig a kaja idő jön már jelzi is,hogy éhes. Tehát teljesen normálisan viselkedik.
2018. jan. 18. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell mérni a lázát. Olyan 39-nek kell lennie normális esetben.
2018. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!