Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fressnapf - használt macskaalo...

Fressnapf - használt macskaalom tároló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fressnapfban lehet kapni ezt a LitterLocker nevű használt alom tárolót.

Az érdekelne, hogy az a belső záró műanyag lap mennyire tartja bent a szagokat, nem lesz büdös a tároló körül?

Itt egy video a működéséről:

https://www.youtube.com/watch?v=ccnMdTIe9k4


Elég borsos ára van, remélem néha leakciózzák, jelenleg 10 ezer ft.


2018. jan. 30. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van és nagyon bevált mert a mi macskánk nem szereti a fedett almot, ezért naponta 3x szedem ki a pisit/ürüléket. Ez a tároló meg az alom mellett van, így nem kell rohangáljak meg zacskózzak. Én 2 hetente cserélem ki a benne lévő zsákot (nyilván akkor van szaga, mikor kiszeded). Mi leakciózva vettük mielőtt jött megérkezett volna a cica, de ez volt az egyik leghasznosabb dolog amit vettünk. A hátránya, hogy elég gyorsan eltudod használni a zsákot benne és akkor újratöltőt kell venni hozzá.(bár végszükség esetén egy kukás zsákot is bele lehet nyomkodni)
2018. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mi úgy szoktuk, hogy minden alomhasználat után kiszedjük a cuccost, a pisit most zacskóba gyűjtjük amit összekötünk, h ne legyen büdös, a kakszit meg lehúzzuk a wécén. Úgy bele sem megy az alomba a macska, ha ott van benne egy régebbi pisije. :D

Néztem a minap a Fressben ezt a szerkezetet de nem mertem megvenni, mi van ha dől ki belőle a pisiszag. De akkor beruházok rá :)

Néztem másik videót a neten, simán bele lehet tenni egy nagyobb szemeteszsákot, ezt az utántöltőt elég egyszer megvenni, hogy az ember utána ahhoz tudja erősíteni a kukazsákot.

2018. jan. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!