Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti macskátok megeszi a csirkét...

Ti macskátok megeszi a csirkét, csirkemellet?

Figyelt kérdés

Enyémek se nyersen, se sülve.

Inkáb nem evett 24 órán át, de nem ette meg, pedig friss volt, mindkettő, aznap sült.

Mikor majdnem összeesett adtam neki tápot, mert csak a száraz tápot fogyasztja.


2018. febr. 1. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megeszi sütve, úgy tudom nyersen nem nagyon szabad neki adni a szalmonella miatt. De ha valamit nem szeret, nem eszi meg, inkább éhezik egész nap. Nem jó ha csak százazat eszik, árt a veséjének. Melyik fajta kaját szereti?
2018. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont, hogy a szárazra van alapvetően csak szükségük, nyilván jó minőségűre. Enyémek sem eszik meg se a csirkét, se a nedveset, se semmi mást. Teljesen egészségesek.
2018. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A csirkemájat se eszi meg.

Gyakorlatilag mindegy, csak táp legyen neki. Semmi mást nem eszik meg. Pástétomot se. A töbi néha, de inkább böjtölnek.

2018. febr. 1. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta az állatorvos, hogy kell a puha kaja is, főleg ha ivartalanított fiú, a vesehomok, vesekő miatt. Sütöttem neki csirkét, rizzsel kellett keverni, szerette.
2018. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nyersen etetek nagyrészt csak csirkét kap, nyakat, májat, szívet is, az elejétől fogva szereti. Igazából ha húst akarsz adni akkor felesleges hőkezelni, amit fogna magának kint a szabadban (egér, madár) azt is nyersen enné. Viszont el kell dönteni hogy vagy csak tápot kap, vagy csak húst, mert a kettőnek más az emésztési ideje.
2018. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megeszi, nyersen jobban szereti, de főve-sülve is megeszi, de főleg nyerset kap.
2018. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Igen, szereti, nyersen kapja táp mellé. Igazából neki mindegy lenne csak hús legyen.
2018. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miénk se hajlandó enni húst se nyersen, se sülve. :/
2018. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
az enyemek kizarolag Science Hill szaraztapot esznek, es az egy ik Purinat es o tejet is szokott enni. se konzervet se un. emberi eteleket nem fogad el egyik se. husokat se nyersen se fove.
2018. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!