Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb Acana macskat...

Melyik a legjobb Acana macskatáp? Fű tablettát adjak nekik mellé vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Acanából mindegyiket próbáltuk kis memnyiségben, egyedül a halasat (pacifica) nem szeretik. Marad a narancs színű wild prairie (csirkés), a zöld grasslands ami főleg bárányos, de több dolog is van benne... Valamint a barna ranchlands, amiben minden féle van, vagy 5 fajta állat husa, főleg vörös husok.

(" - Angus marha – hús, máj, vese és porc frissen a környező rancsokról.

- Fűvel táplált bárány – hús, bendő és porc frissen a környező rancsokról.

- Yorkshire sertés – friss hús, friss máj és porcok a környező rancsokról.

- Préribölény – egészben és frissen a környező rancsokról.

- Vadon fogott süllő – egészben és frissen Kanada északi tavaiból. ")

Viszont míg a narancs és a zöld gabona mentesek, a barna minimális gabonát is tartalmaz.


Mi alapján döntsem el, hogy melyiket adjam nekik hosszú távon? Váltogatni elvileg egészségtelen.


Illetve ez szerintetek jó, érdemes ilyet is adni nekik? [link]


Három ivartalanított szoba cicáról van szó. Kettő házi nőstény, s egy maine coon kandúr.

Mindegyik 1 év körüli...



2018. febr. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az én macsekom a pacal pörköltöt szereti a legjobban.
2018. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sose értettem a sertéshúsos tápot (az Aujeszky kór miatt azt mondjuk ne egyen sertéshúst). Nincs tapasztalatom az Acanaval, általánosságban szeretnék hozzászólni: keverheted. Egy az egyben a táljában is. Én többféle Royalt keverek. Ugye ugyanazon a márkán belül több ízről beszélünk, illetve tápanyagtartalomról, tehát ezért mondom, hogy nem lesz nagy különbség a tápok közt (minőségbeli - nem Whiskassal keverjük össze). Másik, hogy szerintem a váltogatás sem baj. Hátha nem lesz válogatós egyik macsek sem... az enyém az lett :). Utána nehezebb. Én azt nem csinálnám, hogy ebből egy ízzel etetek évekig, az túl monoton, egysíkú.


A fűtablettáról: mi ettük, aztán lett egy szőrhányás, csakhogy zöld volt :O. Mintha az össze fűtabletta összegyűlt volna, amit megevett. Azóta - mivel maradt a fűtablettából - néhanapján, két-háromhavonta adok neki egyszer, mintha jutalomfalat lenne. De szerintem előbb fog lejárni a szavatossága, minthogy megegye.

Ezt a pasztát használjuk szőroldásra, jó:

[link]

Az ujjamról nyalja szereti.

A másik, "találmányom": cserepes aloe verát szoktam neki venni, egy hónapig rágcsálja, lelegeli az egészet, csodaszépen kijönnek hátul a lenyelt szőrök, jobban kihozza mint a paszta! (pedig az is jó). Ugye a dolog úgy indult, hogy virágaim voltak, csak lett egy macskám :DD.

A macskafű nem igazán jött be, lehet én voltam béna, nem tudom, nem lett szép, nem tudott mit rágni rajta.

2018. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!