Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Híg széklet, mi a teendő...

Híg széklet, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már tegnap este kb ilyenkor is láttam az alomban, hogy mintha kissé lazább lenne a kakija. Most azonban sajnos hallottam és láttam is, ahogy annál sokkal lágyabbat kakilt, mint tegnap... Ugyanazt kapja enni, semmi nem változott és az alom szerint maradt a napi 1 székletnél, mert azon kívül csak pisi volt benne. Naponta 1 lazább székletnél kell aggódnom? Lassan 5 éves, ivartalanított, 100% benti exkandúr.
2018. febr. 1. 22:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hú csak szegénynek az éjféli kakija olyan volt, mintha pisi lett volna, annyira teletapadt alommal, pedig olyan nagyon híg nem volt :( Végül is azóta nem volt kakilni, egyszer pisilt 13 óra körül. Remélem már rendben lesz. Eszi rendesen a szárazat, meg adtam neki egy fél alutasakost is, de így se ment a hasa, így bizakodó vagyok. :) Más nem holnap délelőtt még sok doki rendel, de csak nem lesz már baj.
2018. febr. 2. 18:00
 12/13 A kérdező kommentje:
Na helyzetjelentés, tegnap előtt még kicsit kenőcsöset kakilt, de sokkal szilárdabbat, tegnap, szombaton pedig már "tökéletes volt". :)
2018. febr. 4. 02:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos hallotta, hogy felhívtad az állatorvost :). De ez jó.
2018. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!