Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan könnyedzik a macskám...

Állandóan könnyedzik a macskám szeme, naponta többször kell törölgetni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A váladék olyan barna szinü,a macska 6 éves kandur benti cica...

#könnyedzés
2018. febr. 2. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Törölgetės mellett vitted volna már orvoshoz, qdott volna megfelelő szemcseppet...
2018. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs kihez vinni,elvittem volna már rég...Itt a tehéntől kissebb állat nem állat...
2018. febr. 2. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor fogod a macskát és elviszed a legközelebbi fejlettebb településre állatorvoshoz.
2018. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt mint már mondtam én is tudom...De ez az oldal azért van kitalálva,hogy megosszuk saját tapasztalatainkat...Volt e már valakinek hasonló esete?
2018. febr. 2. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, nekem volt hasonló esetem, egy utcáról befogadott kölyök macskának volt hasonló barna váladék a szemein.


Elvittem orvoshoz.

2018. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Kamillázad!
2018. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nehéz megmandani mit mondott az orvos...Mit irt ki az orvos,cseppet,borogatást,kenőcsöt...De nehéz belőletek kihozni a szót...
2018. febr. 3. 05:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltėtlen ugyanaz a baja a tiėdnek! Vidd el dokihoz. Minek hagyod szenvedni? Jrlenleg ez állatkínzás. Tudod h beteg de nem viszed orvoshoz. Az állatkínzás bűncselekmėny! Amennyiben nem akarod vinni nem tudod ellátni felelősen ne tarts állatot!
2018. febr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg allergia, valamire érzékeny a cicád (pollen, por...). Gyulladt is a szeme? Azért egy normális dokihoz nem ártana elvinni.
2018. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!