Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok Sushicat konzervet...

Hol tudok Sushicat konzervet venni a macskámnak? Tonno con surimi gusto granchio in acqua ízben kellene, ilyet pedig sehol se láttam még.

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A zoopluson volt -eddig. Most neked nézem, nem jön ki találat, de a neve még fent van. Nekem az állatorvosom árulja (állatpatikában), a gyártónak másik konzervjét veszem.

Tessék:

[link]

[link]

Hívd fel őket, kérdezd meg, mielőtt megrendeled, a másodikkal jártam egyszer úgy, hogy nem volt raktáron a konzerv, de a webáruházba rendelhető volt. A zooplust is felhívhatod, v írhatsz az ügyfélszolgálatnak, megkérdezheted, mert korábban volt ilyen konzerv. Most van más termék is, amit nem látok náluk. Volt már rá példa amúgy h az országban végigtelefonáltam pár állatpatikát. De remélem, valamelyik link bejön neked.

Úgy kell beírni googleba, hogy sushi cat konzerv, ha csak sushi catet írok, valami játék jön fel.

2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!