Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hol tudok Sushicat konzervet venni a macskámnak? Tonno con surimi gusto granchio in acqua ízben kellene, ilyet pedig sehol se láttam még.

febr. 11. 20:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz

A zoopluson volt -eddig. Most neked nézem, nem jön ki találat, de a neve még fent van. Nekem az állatorvosom árulja (állatpatikában), a gyártónak másik konzervjét veszem.

Tessék:

[link]

[link]

Hívd fel őket, kérdezd meg, mielőtt megrendeled, a másodikkal jártam egyszer úgy, hogy nem volt raktáron a konzerv, de a webáruházba rendelhető volt. A zooplust is felhívhatod, v írhatsz az ügyfélszolgálatnak, megkérdezheted, mert korábban volt ilyen konzerv. Most van más termék is, amit nem látok náluk. Volt már rá példa amúgy h az országban végigtelefonáltam pár állatpatikát. De remélem, valamelyik link bejön neked.

Úgy kell beírni googleba, hogy sushi cat konzerv, ha csak sushi catet írok, valami játék jön fel.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 11. 23:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi baja lehet a macskámnak, ha a szemhéján vérhólyagok keletkeznek amit kivakar?
Mi lehet a baja a macskámnak?
Honnan rendeljek a macskámnak tápot?
A macskámnak gelesztás a kakája. Mit tudok tenni ez ellen?
Lehet baja a macskámnak?
A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja. Segítség?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!