Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy egy 10 hónapos...

Létezik, hogy egy 10 hónapos macska úgy elkóborol, hogy nem talál haza?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben találtuk, picike volt. Befogadtuk, ivartalanítottuk (lány volt), etettük, itattuk, oltattuk, befogadtunk mellé egy társat, amikor még mindketten kölykök voltak, most meg eltűnt... Szombaton láttuk utoljára. Szerintetek elmegy vagy ellophatták (elég szép trikolor volt). Még reménykedjek hogy hazajön vagy felejtsem el? Nem forgalmas a környék, azt nem hiszem, hogy elütötték :( vagyok...
2010. jún. 7. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakran fordul elő hogy a macska elkóborol de szerintem nyugodj meg . A macskának tobb gazdija van ugz taratjak Haza fog jonni
2010. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugye nem kutyás környék?
2010. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs kifejezetten sok kutya, de azért néhány van. Ilyet még soha nem csinált. Kajálni mindig hazajött. Vagy reggelire vagy vacsorára, de leginkább mindkettőre :)

Én meg vagyok róla győződve, hogy ellopták :(

2010. jún. 7. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

én egyszer hónapokig vártam haza a macskámat még szinte mai napig várom amugy , annyira aranyos cica volt :)

én kiskorában vesztettem el szegénykét de szerintem ő már rég nem él :'( :'(

2010. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi vagy?
2010. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha ívartalanitva van akkor nem el koborolt hanem el lopták:(szerintem rakjál ki plakátokat,hívd fel a létezö vagy közeli menhelyeket,keresgéld hátha jah és ajánj fel a meg találonak valami féle jutalmat akármit is .sok sikert kivánok remélem meg lesz a cicuska
2010. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már egy barátnőmnek hogy egy hónapig nem ment haza a cicája pedig addig általában otthon volt minden nap legalább egyszer.....De megkerült, szóval szerintem a tiéd is meg fog....=D

Amúgy akkor a barátnőmet úgy nyugtattam, hogy gondolj arra hogy csak elment nászútra a pasijával:)

De persze az sem kizárt hogy ellopták....Van ott valami macskautáló?Mert a mi szomszédunk az és egyszer megmérgezett egy cicát és eltüntette.....

De ha nincs ilyen akkor szerintem nincs miért aggódnod=)

Volt rajta nyakörv?Ha nem az is lehet hogy valakihez bement nyávogott az a valaki azt hitte hogy nincs gazdája és "befogadta".....

De a pozitív oldal még mindig a nászutas ami elég valószínű!^.^

2010. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia

képzeld nekem is így volt. nyár végén egy hétre eltűnt és egyik este az ajtó elött nyávogott :) szerintem megkerül.lehet ,hogy csak élvezi a meleget (egerészik meg ilyenek) szerintem nemsokára hazatalál:)

2010. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kommoj ha megkerul :)
2010. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!