Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitség! A cicánk felmászott...

Segitség! A cicánk felmászott egy óriásI öreg fára a mellettünk levö botanikus kertben. Le fog jönni?

Figyelt kérdés
Éa vajon haza talál e ? A KERT 5 percre van tölünk,de mi egy tömbházban lakunk...valaki tudna ötletet adni?
2010. jún. 8. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szard le majd a gyomra lehozza, és hazatalál
2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hameg leesik nem lesz semmi baja, mert a macska mindig talpra esik
2010. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekünk meg a szomszédnak igen is pénzért jöttek ki leszedni a cicát, szerintetek, nem lenne más dolguk, ingyen kijárni cicákat szedni? Vagy unalmukban csinálják, ingyen, hát nem hiszem, egy kiszállás is pénzbe kerül nekik, föleg nagyobb városba, lehet falun kimennek ha nincs más dolguk.
2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

még mindig fent van a fán...most bezárt a botanikus kert..

Németországban lakunk ,a tüzóltók azt mondták,hogy lejön magától is..de amugy drága multaság lenne.

2010. jún. 8. 19:49
 15/22 anonim ***** válasza:
Amugy mennyi idös a cicus? Ne aggodj, ahogy oda elment vissza is jön, de ird meg holnmap mi lett ( amugy én mondtam drága mulatság a tüzoltok segirtsége ) itt Debrecenbe is, nemhogy Németotszágba, nagyon érdekel mi történt kérlek ird meg hogy mi lett szegénnyel.
2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a cicus kb 1 éves.holnap reggel megyek utánanézni.
2010. jún. 8. 22:09
 17/22 anonim ***** válasza:
Puska?
2010. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Meglett a cica?
2010. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ma délelött egy nagy létra segítségével próbáltuk a cirmit

leszedni. Ö erre felment az órás fa legtetejére..

aztán valaki tanácsolta,hogy próbáljam meg azt az embert hivni,aki hegymászó technikával szokta a galyakat vagdalni a fáról a botanikus kertben. Felhivtam,és azt mondta beválalja.

és......1 óra alatt lekerült a cicusom a fáról,annak is a legtávolabbi vékony ágáról.50 eurot kert ,ami töredéke annak,amennyi kerülhetett volna ,ha a tüzoltóság jön..

Most még kissé zavart szegény cicusom,de már nagy nehezen elfogadta az ennivalót is.(a legjobb fajtát vettem neki:-) )

holnap viszont benne leszünk az ujságban )))

Nem tudom ki hivta ki az ujságírót ..


Köszi mindenkinek aki szoritott nekünk!

2010. jún. 9. 13:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ennyi ideig fent volt a fán. De jó, hogy sikerült leszedni. Csak nehogy még egyszer felmásszon!
2010. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!