Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Totálisan hülye kérdés, de...

Totálisan hülye kérdés, de nagyon sürgős! Ugye ha elektromos párna van a cicaházban, amit még befedek alufóliával (mmint a házat), nem okozhat áramütést vagy ilyesmit, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye vagyok a fizikàhoz, csak valami ilyesmi ugrott be, hogy nehogy így vezesse az elektromossàgot vagy ilyesmi...

Köszi előre is!!


2018. febr. 26. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor már csak egy TV meg egy zuhanyzó kell neki és teljes kiszolgálást kapott. :)

Valami homokot tegyél neki még egy száraz helyre és mutasd meg neki, mert azt még nagyon igénylik.

Nálunk az utcában van egy föld alatti jó vastag csapadék elvezető cső és az egyik végén nyitott.

Abban mindig összegyűlik egy kis homok. Ilyenkor télen, mikor fagyott a föld, akkor mélyen bejárnak a macskák a dolgukat végezni. Van, hogy sorban áll 3-4 macska, várván, hogy kijöjjön aki bent van. Elég vicces, olyan, mint a mozi pénztár előtt álló emberek.

2018. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Van bent neki alom, de az az igazság, hogy nem nagyon szokott belecsinálni, ami nyugtalanít is egy kicsit, mert a vacsija után szoktam őt oda betenni, száraz tápot eszik, amire még iszik is egy nagy csomót, ezért nem értem, hogyhogy sosem pisil bele legalább... Pedig tudja mire való, már 2x egyébként végezte benne a dolgát (csak az nagyon régen volt már) és majdnem minden este szoktam a mancsával kaparni benne és bele is szoktam őt tenni. Ráadásul, puffadós cica is kicsit, majd lassan esedékes lesz egy újabb féregtelenítés neki, akkor újra rákérdezek a dokinál, hogy ő nem érzi-e nagyon keménynek a hasát, mert legutóbb nem nagyon mondott erre semmit.


Nagyon viccesek lehetnek a macsekok, ezt elképzeltem, ahogyan sorban várakoznak! :D

2018. márc. 2. 00:23
 13/13 anonim ***** válasza:

2# Alufóliába csomagolt macska ház 🤣🤣🤣

jól jön plutonium vagy más radioaktív sugárzás esetén. Nézd meg mennyi csaj mászkál ezüst szín cipőben ruhában. Ők is úgy gondolkodnak, mint kérdező

dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!