Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szenvedett a macsek?

Szenvedett a macsek?

Figyelt kérdés
Utaskent ultem egy autoban, es a sofor olyan 30 km/h val elutott egy macskat. Nem allt meg, meg semmi. Ahogy hatraneztem, az a szerencsetlen fekudt aztan felpattant es ugralt fel a foldrol.. utana nem tudtam hatranezni tovabb. Abszolut sokkban vagyok, a hideg raz, mar sirtam egy csomot. Kb masfel oraja tortent az egesz. Ezek utan joggal azt hihetitek hogy egy erzekeny lelkuletu tinilany vagyok, de a valosag az, hogy egy 20 eves srac vagyok, raadasul versenyszeruen sportoltam, nem az a tipikus kis erzekeny otthonulos figura vagyok, jelenleg is egy kis kihagyas utan probalok visszarazodni a versenyzos edzettsegembe. Brutalis empatia van bennem minden egyes elo allatert ezen a rohadt bolygon. Szornyen megerint az ilyen, gyulolom az ilyen embereket, abban az esetben is ha az a szemely az en valakimnek valakije, mint jelen esetben. Csak remelem hogy maradando karosodas nelkul tulelte szerencsetlen allat, vagy pedig nem sokkal utana eltavozott, a leheto legkevesebb szenvedessel. Bocsanat hogy ekezet nelkul, esetleg ossze vissza, vagy erthetetlenul irtam.. most is szornyen szarul vagyok.
2018. márc. 4. 21:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A magadfajta kreténeket nem értem, csak ennyi. De ne aggódj, amint mondtam, az összes élőállat iránt empátiát érzek, így irántad is. Aludj jól.
2018. márc. 4. 22:43
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Barom vagy ostoba válaszoló . Egy állatorvos a mozgó műtőjével aszisztensekkel sem tehetett volna semmit . Egyszer kukás autó elé futott egy macska , a fejét teljesen szétlapította és sokáig pattogott ugrott ösztönből az állat . Ott sem volt már magánál .
2018. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem menj vissza holnap, s ha még látod valahol feküdni élve vidd el dokihoz, aki ha mást nem tehet el altatja. Sajnos ismerősöm cicája járt épp igy egy honapja, 4napig szenvedett mire meghalt, hiába vitte dokihoz. Bár bizzunk a csodában.
2018. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

Uristen olvasni is szornyu volt😞

Szegeny cicus😭

Lehet ez durvan hangzik, de valoszinuleg ha kobor cica akkor elobb utobb elutik, elkapja egy kutya, betegseg stb es meghal. Szegeny cicusok mindig igy vegzik.. Bar nem ertem hogy aki vezetett miert nem allt meg. Artatlan macska semmit nem artott senkinek, erre meg annyi sincs abban a mocsokban hogy megalljon hamar elgazolta szegenyt, legalabb arreb rakni hogy ne az ut kozepen haldokoljon.. Lassan megerik az emberiseg a pusztulasra, egyre tobb az ilyen ember..

2018. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

4. Vagyok

Nem vagy hibas egyaltalan.

Hiszen nem te vezettel.

Megalni meglehetett volna es megnezni hogy mivan vele....

Am meg nem mindig eri meg lelassitani hoszen sokkal nagxobb baj lehet abbol...

Pl hirtelen fekezel atmesz a szembelevo savba es neki mesz egy autoban amiben mondjuk 4 ember azonnal szornyethal...

Nem eri meg egy alatert a helyzetet merlegelni kell..

Katonasagon azt tanitjak a tehergepkocsi vezetoknek hogy ha valamit latnak az uton akk ne fekezzenek hanem menjenek at rajta mert a hatul utazo 10-20 katona ossze vissza torne magat.

2018. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Aktív sofőr leszel rájösz, hogy sajnos az állatok közlekedés áldozatai, 1x majdnem elütöttem 3at egyszerre mivel az út közepén párosodott kettő a 3. meg mellettük állt elég közel, szerencséjük csak annyi volt, hogy hajnalban nem jött senki mögöttem így padlóféket nyomhattam, nem kell mindenen sírni, amúgy is szaporodnak a macskák mint a nyulak, ha nem úgy lenne már rég kihaltak volna
2018. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
OK, hogy van elég macska, attól még szíven üti az embert az ilyen. Ember is sok van, mégse nézném vidoran, hogy elütve haldokolnak... Milyen érv már ez?
2018. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egy állatorvos a mozgó műtőjével aszisztensekkel sem tehetett volna semmit ."

Dehogynem. Például elaltatta volna a szerencsétlen állatot, hogy ne szenvedjen órákig/napokig.

2018. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért én a helyedben tegnap este megkerestem volna egy környékbeli állatvédő szervezetet, hogy ez történt, van-e önkéntesük, aki ki tud menni megnézni a cicát. Ha már te nem fordultál vissza.

Egyébként sokk ide vagy oda, miután magamhoz tértem, én tuti kivertem volna a balhét, hogy azonnal forduljunk vissza.

2018. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Reméljük, hogy nem szenvedett sokáig.

Egyszer előttem ütöttek el egy kiscicát. Máig emlékszem arra a hangra. Én is sokkot kaptam, aztán otthon elhánytam magam.

Egy másik alkalommal én vezettem az autót, amikor átrohant az úton egy kiscica. Az autó első és hátsó kerekei között sikerült átszaladnia. Máig nem értem az egészet. Megálltam és megláttam a gazdája kezében a cicát. Volt hozzá egy-két szavam, mert rettenetesen megijedtem. A hölgy is megijedt, csak habogott valamit, hogy majd ezentúl próbálja a cicust bent tartani.

Sajnos a kijárós cicáknál nagyon gyakori, hogy egy autó kerekei alatt végzik. Én ezért nem tartanék kinti cicát.

Ha tudsz, menj vissza a helyszínre és nézd meg- ha ettől megnyugszol.

2018. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!