Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fáj a cicám lába, szerintetek...

Fáj a cicám lába, szerintetek kelleni fog állatorvos?

Figyelt kérdés
Fiatal, nyolc hónapos kb. Az idősebb kandúrok bántották. Csak szerdán kapom meg a pénzt. Nincs eltörve, nem tudom mi történhetett. Eszik. Egész nap csak pihenget. Vigyázok rá most is bent van. Mit ad rá amúgy az állatorvos?
2018. márc. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet
2018. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Seb van rajta vagy esetleg csak nem terheli? Lehet meghúzta, esetleg ficam (enyémnek az volt/van). Az ilyesmire fájdalomcsillapítót ad a doki, amit x napig kell neki adni. Meloxikám hatóanyagú pl. Meloxidyl, Melosus, Loxicam és társai.
2018. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok, azért ha szerdáig nem javul, mindenképp doki! Maga a fájdalomcsillapító nem drága, ne félj (1800-3000 közt fizettem érte/más adag, más gyártó).
2018. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen seb szerencsére, szerintem csak húzódás. Semmit sem látok a talpán sem. Legalább a doki beadja neki a féreghajtó tablettát egyúttal, én nem merem, félek hogy megfúl.
2018. márc. 11. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hidd el, nem fog megfulladni. Én napokig tablettáztam (antibiotikum)és egyben le kell neki tolni, lenyeli, ha nem akar megfulladni. Nyugi, pár havonta egyszer elviseli. Jobbulást neki!
2018. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 🐾
2018. márc. 11. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Javult már?

Egyszer történt, hogy az én cicám sántikálva, fájdalmas nyávogások közepette jött haza. Áttapogattam, megvizsgáltam. Se dagadás, törésnek nem volt nyoma. Megnyugtatttam, simogattam, aludt egy jó nagyot.

Másnapra kutya baja sem volt.

2018. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tűnik jobban van!
2018. márc. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!