Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérezget a cicám az intim...

Vérezget a cicám az intim részéből pár napja, de jol volt egészen mai napig. Ma már nem evett nem ivott. Mi baja?

Figyelt kérdés
Ivaros nőstény nincs egy éves. Pár napja szült. Mind halott volt. És azota vérezget. Van aki tapasztalt már ilyet? Helyre jön?

2018. márc. 12. 21:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
37%

Ohh hálistennek :( Legalább kértetek időpontot ovartalanításra? Amúgy én úgy tudom, terhes cicákon is elvégzik a műtétet. Mielőtt elvittük volna ivartalaníttatni a mi lánymacskánkat, megkérdeztem ezen az oldalon, hogy ha teherbe is esett már, mennyi ideig műtik meg, mármint mennyi idősek lehetnek max a kiscicamagzatok? És ott írták, hogy morbidnak tűnik(mwg az is), de akár az utolsó pillanatban, szóval a fialás előtti

utolsó napokban is elvégzik a műtétet.

2018. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%
21-es, minek kérjen időpontot, ha már kipakolták a gyártósort?
2018. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Te mi a f4szról beszélsz?
2018. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
Írta hogy kivette a doki a cica méhét. Jobbulast neki
2018. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a cicus?
2018. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy óra hossza alatt megvizsgálta, kivette a méhét és haza is értetek? Ezt nevezem. :O

Egyébként egyet árulj el, mert tegnap óta ezen gondolkozom (meg a macskádon): láttad, hogy halott magzatokat szült, ami élt, az is elpusztult. Hogy a jó franc*a nem fordult meg a fejedben, hogy el kéne vinni orvoshoz legalább ellenőrzésre az anyamacskát? Hogy a bánatba tudtad ezt ilyen közömbösen végignézni, kölyköket nyilván elástad, vagy kidobtad, és totál nyugodtan elvoltál, hogy hát halott kölyköket szült, így sikerült. Hogy a fe.ébe sikerült ezt így félvállról venni? Úgy mégis?

2018. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Igen. 1ora volt. Kb 20perc mig kiszedte a méhét. Aztán infulzio. Ebben mi a fura? Amugy egy orája már evett is. A két utolso élve született cica nem sokáig élt de mit kellett volna tennem? Azt hittem ök élve maradnak.
2018. márc. 13. 22:48
 28/28 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogyhogy nem jutott eszedbe, hogy megmutasd az anyjukat egy állatorvosnak ezek után rögtön a szülés után.

Ha eleve befogadtad, meg mikor rosszul lett, ide is írtál. Nem értem.

2018. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!