Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoba cicát nyaralni?

Szoba cicát nyaralni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos szobacicám,viszont augusztusba mennék a telekre,akkor már 4 hónapos lesz,félek ha magammal viszem elszökik és nem talál haza!Hagyjam itthon valakivel inkább aki rá néz?
2010. jún. 9. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd el. Állandóan figyelni kellene, hogy ki ne szökjön. Ha pedig kiszökik, biztos, hogy elveszik, mert ismeretlen helyen van. Én nem kockáztatnék. Szerintem jól ellesz otthon egyedül, ha valaki néha ránéz.
2010. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi visszük Blökit, mert nincs hova lepasszolni. Amíg az apartmant meg nem szokja, semmiféleképpen addig nem engedjük majd ki, utána is csak pórázzal.


Igaz, Blöki megbízható, bármikor kiengedhetjük a lépcsőházba, vagy levihetjük az udvarra póráz nélkül, nem szökik el, és ha hívjuk, jön. Dehát, idegen környezetben nagyobb a tét, ugye...

2010. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a Blöki kutyus, nem?
2010. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kutyát szerettünk volna, de a nej ellenkezése miatt macska lett. Egy tündér macskagyerek :).
2010. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne vidd el lehet hogy elszökik nagy az esélye
2010. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!