Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettem egy fekete perzsa...

Vettem egy fekete perzsa cicát és kiváncsi vagyok hogy hány %-ban perzsa? Az apja egy törzskönyves fekete perzsa és az anja egy törzskönyves britrövid szőrű.

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs törkönyve ugye akkor nem fajtatiszta azt nem lehet megmondani hogy hány % perzsa
2018. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg csak ez a két fajta van benne akkor 50 % (bár nem vagyok benne ebben a törzskönyves témában de ez logikusnak hangzik)
2018. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem labor vizsgálattal kideríthető hogy melyik fajtából mennyi génje van.
2018. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Genetikai vizsgálattal lehet ezt kideríteni. A tenyésztő regisztrált, bejegyzett? Mert perzsát nem szokták brittel keresztezni. A törzskönyvüket láttad?

Hogy hány %-ban perzsa, nem lehet megmondani ennyiből. De ha nincs törzskönyve, márpedig ilyen keresztezésnek nem adnak tk-t, akkor házicicának számít (keveréknek).

2018. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tenyésztő az, aki hagyja, hogy a macskáját más fajta macskával pároztassa? Normál esetben ivartalanítási kötelezettséggel lehet megvenni a macskát....
2018. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem tenyésztő, egy szapis pénzsóvár.

Te ezért pénzt adtál? Gratulálok.

A cicus, illetve az anyjukat sajnálom.

2018. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztők csak vettek 2 fajtiszta cicát és az ivartalanítás elött sajnos teherbe esett a lány cica nem akarták tenyészteni vagy szaporítani őket és igen láttam a törzskönyveket.Köszönöm szépen a válaszokat megnézem mennyibe kerül egy genetikai vizsgálat.
2018. márc. 18. 10:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Gentekiai vizsgálat????? Nem mindegy?
2018. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Remélem az illető akitől te vetted a macskákat, szólt a kölykökről a vásárolt cicák tenyésztőjének,nem pedig sunyiban csinálta... tudom, ezt te nem tudhatod, de azért leírtam. :)
2018. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerinted? Gondolhatod a választ :(
2018. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!