Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire mérgező a hagyma? És...

Mennyire mérgező a hagyma? És mi a teendő ha megevett egy cikk lilahagymát a macskám?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmi, sok macska él házi koszton, amiben van hagyma. De a macsások mindjárt adnak neked pontos választ, szerintem.
2018. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Most komolyan attól fosol,hogy megevett egy hagymát,miközben állatkínzó söpredékek oltatják be szerencsétlen jószágokat?!
2018. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 mivel oltják őket az állatkínzók?
2018. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a fokhagyma az, ami árt nekik.
2018. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyitól nem lesz baja. Az enyém egyszer zöldhagyma szárát rágta meg, majd hányt egyet, egyetlenegyet.

Hagymafélék egyébként mérgezőek. Mondjuk elég nagy tett tőle, hogy megette azt az erős szagú hagymát. :O

Figyeljed.


[link]

2018. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha a macska, vagy háziállat szokatlan dolgot eszik érdemes felkeresni az állatorvost. Nem hiszem, hogy megmérgezte volna a hagyma, de lehet férges, vagy éppen valamiben hiánya van, amit a hagymából akart pótolni.Minden esetre jó kisállattartásról szóló könyvet is elolvasni mielőtt házi kedvencet tartunk. Üdvötzlettel
2018. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Keresd fel az állatorvosod...

Egyébként meg szerintem semmi baja nem lesz..

Nekem Nekem 7 éve van macskám sohasem volt baja ha hagymásat evett..

2018. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Kulelnom kell dila
2018. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!