Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi fehérjére van szüksége...

Mennyi fehérjére van szüksége egy felnőtt cicának?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani,hogy mennyi fehérje kell egy felnőtt(2éves) lakásban élő cicának?középkategóriás táppal etetem, viszont nem tudom,hogy ezeknek túl magas-e a fehérjetartalmuk. SZÁZALÉKBAN mennyi az optimális? Kicsit dagi a cica,szerintem fogyhatna 1 kilót legalább. Vagy ennek semmi köze a fehérjéhez?Nagyon megköszönném ha valaki tudná:)

2018. márc. 16. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt kapja jelenleg száraztápból:

[link]

Nedvesből ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]


NORMÁLIS hangnemben természetesen lehet ajánlani jobb dolgokat hogy kipróbáljuk, de pl real naturet nem eszi meg,kukában landolt mindig.

2018. márc. 16. 12:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezek rendben vannak, de inkább a ivartalanítottaknak valót ad neki

[link]

és a nedves táp adagját felezd meg.

2018. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm :)

Alapvetően 1db konzervet kap egész napra, fele reggel fele késő délután vagy este, száraz pedig mindig van előtte. Következő alkalommal veszek neki akkor ivartalanítottaknak valót :)

2018. márc. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!