Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy figyelhetne jobban a cica etetőtáljának a higiéniájára?

Figyelt kérdés

Van egy új munkatársam, akivel privátban is jól kijövünk,mondhatni barátok lettünk. Tegnap voltam náluk először. A lánynak is van 2 cicája, akit nagyon szeret, de ledöbbentem amikor átmentem. a cicák tálkáiba,bele volt rohadva a kaja, és látszott hogy hetek/hónapok óta nem volt elmosva ott semmi (már ami a cicák dolgait illeti) felhoztama témát,hogy amúgy te mennyi időközönként mosod el a tálkákat? azt mondja ő soha nem szokta,és addig nem kapnak új kaját a cicák amig meg nem ették az előző adagot. azt mondta néha 2 napig is ugyanaz a beleszáradt kaja van a tálban, de őt nem zavarja,az állatok ugysem finnyásak és ha nagyon éhesek,majd megeszik a 2 naposat is.mondtam neki én minden nap átsikálom és fertötlenitem a tálkákat,és fél napnál tovább nem hagyok benne semmit,hanem kidobom és kapnak frisset.Kb lebolondozott,hogy tisztaságmániás vagyok,és mit kényeztetem el őket ennyire. pedig szerintem ez alap. az már az ő dolga,hogy lidl-ös szar konzervet kapnak a cicák,ebbe tényleg nem szólhatok bele, mert nem jól állnak anyagilag. nem merek vele vitázni erről, mert nem akarom megbántani, de mégis hogyan mondhatnám el neki hogy legyen igényesebb? :/ sajnálom a cicákat.

21/L



2018. márc. 17. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem minek tart cicát vagy miért fogadja be olyan ember,aki így tartja utána? Az a baj az ilyennek hiába magyarázod el rendesen,még ő lesz felháborodva,hogy márpedig ő mekkora állatbarát.De aztán olyanokat mondanak hogy "örüljön,hogy bejöhet a házba és van fedél a feje felett" stb..kb mintha csak azért lenne állatkája,mert akkor ő felsőbbrendűnek érzi magát..

meg akkor még képzelem ő milyen igénytelen lehet,egy pohár vizet neminnék a helyedben ott.

2018. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!