Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tejet lehet adni...

Milyen tejet lehet adni macskáknak?

Figyelt kérdés
Kiskorában kipróbáltam a sima tejet vízzel keverve és nagyon szerette,de ment tőle a hasa úgyhogy rögtön abbahagytam.Gondoltam laktóz mentes tejre,de nem merem megpróbálni. Szerintetek milyen lenne a legjobb?

2018. márc. 21. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Laktózmenteset meg lehet próbálni, de igazából nincs szüksége tejre.
2018. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Kecsketej
2018. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükségre tejre, a bolti tej meg eleve hígitva van tejjel, nem ez vele a baj...

A macskák felnőtt korukra mind laktóz érzékenyek.

Tapír tejet ihatnának, de nics értelme...

2018. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat!
2018. márc. 21. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Laktózmenteset elméletileg kaphatnak, de ahogy írták előttem is már, felesleges, egy felnőtt macskának nincs rá szüksége. Leginkább kölyköknek szoktak adni.

Ha szeretnéd kipróbálhatod, de ne vidd túlzásba akkor sem, ha ízleni fog neki.

2018. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyéim szeretik a tejet, és azért, mert szeretik kapnak is, mindig laktózmenteset.

A kecsketej illetve az állatos boltban kapható cicatej szerintem túl drága, a cicatej nem is éri meg az árát.

A laktózmentes tej semmilyen problémát nem okoz nekik.

2018. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten cicatejet ha mindenáron akarsz neki adni. A lamtózmentes is jó, de szerintem felesleges ha már nem kell szopiznia.
2018. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk nekik adni laktózmenteset, tudom, hogy nincs szükségük rá, de nagyon szeretik, bajuk meg nem lesz tőle, úgyhogy miért ne? :D
2018. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a válaszokat! :)
2018. márc. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!