Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska tanítás?

Macska tanítás?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat ha hülye kérdés, de: azon gondolkodtam hogy esetleg lehetne e tanítani macskának valami trükköt? nem ilyenre gondolom hogy hozza vissza a botot (:D), hanem valami visszafogottabbra?

#trükk #Macskatanitas
2018. márc. 25. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Macska tanítás? Jobb ha elfelejted!
2018. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen. Rengeteg türelmednek kell lenned. Jutalomfalattal kell jutalmaznod ha ügyesen csinált meg valamit.
2018. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Türelmem az van, csak semmi trükköt nem ismerek amit meg lehetne tanítani :D
2018. márc. 25. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Szomszédunknak sikerült, ha bent van a macska és ki kell mennie akkor nyávog és megáll az ajtó előtt, nem piszkítja össze a lakást. Azt is megtanulta hogy a kanapéra ne ugorjon fel. Vagy jutalomfalatok osztásánál van egy speciális póz, két lábra áll és csak akkor kapja meg, nagyon aranyos.:D

Ne számíts nagy dolgokra, de ilyen kis semmiségeket a macskák is meg tudnak tanulni. Persze nem mindegyik, meg az sem mindegy hogy te hogyan tanítod, de nem lehetetlen.

2018. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embereket, akik pacsit adni tanították meg a cicát :D Az például szerintem egy egész jó ötlet.
2018. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam nagy dologra, az a pacsis eléggé jópofa! :D Köszi :)
2018. márc. 25. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskák mindent meg tudnak tanulni-csak nem olyan talpnyalók hogy az ember kedvéért hülyét csináljanak magukból. Érd el hogy akarjon tanulni.
2018. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"és ki kell mennie akkor nyávog és megáll az ajtó előtt"


Ezt nem kell tanítani. Kijáró macskánál természetes, hogy nyávog az ajtó elött, ha ki akar menni, és csukva az ajtó. Az enyém mondjuk csak kicsit nyávog, aztán ha nem ugrunk azonnal, felugrik a kilincsre, és kinyitja az ajtót.

2018. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet őket tanítani. :)


Az én macskám hallgat a nevére, jön, ha hívom, pacsit ad, leül, lefekszik, ölembe ugrik, marad.

2018. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én minden állatomnak(nyúl, kutya, kecske és macska) először a pörgést tanitottam meg. nem tudom, hogy miért van ez a fétisem, de ez egy könnyű trükk.

kutyáimmal agilityzem, a cicámnak a palánkot és az egyéb akadályokat is elkezdtem tanitani, de sajnos eléggé alulmotivált, igy elég gyorsan alábbhagyott az én kedvem is a tanitgatásához.

a mostani cicám kajával egyáltalán nem motiválható, játékokkal úgy ahogy, de a régi cicám nagyon szerette a hasát és ő nagyon szépen zónázott :)

2018. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!