Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cica megtanítható arra,...

Benti cica megtanítható arra, hogy mosogatóra és asztalra ne menjen fel?

Figyelt kérdés
Eddig nem tiltottam, csak most kaptam új konyhabútort. Nem tudom hogy érdemes e próbálni megtanítani nem felmenni rá. Például kudarba fulladt az a kísérletem hogy ne lopja el a kicsi cumiját. Fél évig törekedtem. Nem szeretnék ismét olyanra törekedni ami kudarcot vall...

2018. febr. 25. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
persze megtanitható de ettől függetlenül néha azért előfordul h rosszalkodnak
2018. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák is ugyanúgy nevelhetőek, mint a kutyák, csak kicsit több türelem kell hozzájuk, mert önfejűek.

Én úgy szoktattam le az asztalrók, pultról, hogy kicsit lespricceltem vízzel, mikor felment. Nem tudom, felmegy-e, ha nem vagyok otthon, de ha ott vagyok, és meglátom hogy lázad, meghallja a lépteimet, azonnal leugrik, tudja, hogy rossz volt! :D

2018. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vízspriccelés jó.

Én még akkor rászóltam, amikor láttam, hogy méregeti a tiltott bútort, nekem ez használt.

2018. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra tanítható meg, hogy ha látod, akkor ne menjen fel.

Tehát: nem. :)

2018. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg csak addig "fogad szót" míg látják. Ez nekem így bőven elég. :-)

Köszi a tippeket

2018. febr. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!