Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tüzelnek a hónapok óta...

Miért tüzelnek a hónapok óta ivartalanított macskáim?

Figyelt kérdés

Mindkettő néha ugyanúgy nyüszörög, burrog, sikongat, tekereg, toporog.... Pucsítgatnak is, meh olyan jellegzetesen fetrengenek. Minden.

Igazából nem sok változás van. Annyi, hogy kicsit ritkábban és rövidebb ideig csinálják.


(Lánykák)


2018. márc. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rendesen ki lettek ivartalanítva és nem maradt bent semmi?
2018. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes ivartalanítás volt?
2018. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Méhet is, petefészkeket is kiszedték?
2018. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt így nem kérdezgettem... Viszont "ivartalanítást" kértem és az átlag ár volt 15 körül/db. Pontosan nem emlékszem...
2018. márc. 27. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel a műtétet végző orvost.
2018. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp Hívd fel az orvost És kérdezd meg tőle, hogy a méhét is eltávolította e. Egyébként Épp az előbb láttam a szomszéd Kandúrját egy csodásat jelölni, akit én magam vittem ivartalanittatni. Tán berögzült szokások is ezek, bár nöstényeknél még nem láttam ilyet.
2018. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Azért tüzel, mert fázik
2018. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Az én ivartalanított kandúr cicáim ugyanúgy jelölgetnek, sőt van lány cicám, és mikor tüzel, ugyanúgy párzanak vele.

De a kutyáim is.2 fiú ivartalanított kutya van együtt 2 lánnyal, és mikor a lányok tüzelnek, párzanak.Legalább hadd élvezzenek, kiskutya-cica nem lesz szerencsére.

De a lány cicának nem kéne tüzelnie szerintem.

2018. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!