Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt majdnem egy éves...

Eltűnt majdnem egy éves ivartalanított kandúr kiscicánk. Soha nem tűnt még el, nagyon aggódunk érte. Ugye megy lesz?

Figyelt kérdés

A cicánk valamikor éjjel tűnhetett el. Eddig éjszaka a garázsban aludt(nappal kint volt),de mivel hamarosan elutazunk úgy gondoltuk,hogy ideje megszoknia a kint alvást. Első éjjel,bár esett az eső megvolt reggel,ma pedig egész nap nem látjuk sehol,ráadásul most a hó is esik.Volt már hogy elment, de legkésőbb estére visszajött.

Várható még hogy hazajön???

Előre köszi a válaszokat.


2018. márc. 17. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Ezt mégis honnan tudjuk?

Az aggódás nem megoldás már, ha aggódsz érte, ne hagyd csavarogni, ennyire egyszerű.

Mindig mikor elmegy, nagy az esélye, hogy többet nem jön vissza, hiszen folyamatos életveszélyben van. Nem fogom sorolni, mi történhet vele, a fantáziádra bízom.

2018. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Nekem ma reggel jott haza az 1 hete eltűnt cicám. Itthon mar az elso 4 nap utan temettuk, mert kinti, ivartalanitatlan cica, raadasul van itt egy erdo vadallatokkal meg mergekkel, szoval kis esely volt ra, hogy hazajon. Elotte SOHA nem ment el...soha! Meg egy fel napra sem, es a lanycicaink sem erdekeltek, mint a testveret, aki viszont csak enni jar haza.

Mar feladtam teljesen, nagyon hianyzott, es ma hazajott, reggel mar itt volt az ajtonk elott. Az is lehet, hogy bezartak valahova. Szoval csak pozitivan, mindig van remeny.

2018. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meglett a cica?Amúgy keresni kell, mindenhova becsengetni a környéken,nem látták-e, nézzék meg nem zárták-e be véletlen melléképületbe, garázsba, ólba, padlásra, stb., mindenhova papírokat kitenni a fényképével, szöveggel, újságba hirdetni, rádióba, stb.

Nekem a cicám mikor elveszett, 3 napig így kerestem,kiderült hogy egy fa tetején ült az utcában egy háznál, nem mert lejönni mert kutya volt ott.Hívogattam, és a hangomra nyávogott, erre a kutya a fa alá szaladt, így láttuk meg a gazdájával a cicámat a fa tetején.Kutyát bezárta, alig tudtuk leszedni, 3 napig étlen-szomjan gubbasztva, melegben, be volt pánikolva.Nem győzött inni és enni, 2 napig csak aludt.

2018. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!