Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okozhat-e gondot a konvektorra...

Okozhat-e gondot a konvektorral egy nagyobb testű macska?

Figyelt kérdés

Még nem laktunk olyan helyen a cicámmal, ahol konvektor van. Ő egy 6,5 kilós cica, és imád egyébként a radiátoron feküdni, és felugrálni mindenhova, mosdókagylóra is ami kezd repedezni emiatt . (És rosszalkodni kábelekkel, állandoán azokat rágná)

A lényeg, hogy elköltöznénk, de attól fèlek, (ha konvektoros lakást találunk) hogy valami bajt okoz. Lehetséges?



2018. márc. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen állapotban van az adott konvektor, de én azt mondanám, hogy kb. lehetetlen, hogy bajt csináljon. A mi albérletünkben egy ezeréves, elég lightosan felszerelt van, gyakorlatilag lóg a falról :D Zörög rendesen ha ugrál rajta, de két éve bírja a strapát hál'Istennek. Egyedül a teteje szakadt le a pöckökről, de az is már előtte mókolva volt, mert nem illeszkedik a helyére sehogy, tehát ez sem a cicc hibája volt.
2018. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb semmit. Az egyetlen sėrülėkeny rėsze az a hőėrzėkelő (kis antennaszerüsėg hátul, szabadon) de azt egy macska ha rá is esne akkor sem tudná eltörni.
2018. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret feküdni a radiátoron, akkor a konvektorra is fel fog ugrani majd. Kb. ennyi amire figyelni kell. Ha megégeti magát, akkor utána nincs már gond, mert tudja, hogy forró, nem ugorhat rá többet.
2018. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán felveszed a fűtést, az teljesen átforrósodik. Én ettől félnék, hogy megégeti magát. Gondolom a radiátoron van neki olyan fekhelye, konvektorra azt nem lehet rátenni. Kicsit megmozgatod esetleg a konvektort, nem tudom, létezik-e olyan hely/zet, hogy kilazulhat-e annyira a falból. (konvektorosban lakok)
2018. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A konvektor sokkal forróbb, mint a radiátor, hamar le fog szokni róla, ha megégeti magát. Egyébként leszakadással nem hiszem, hogy gond lesz, évente úgyis ellenőriztetni kell szakemberrel, akkor mindig a csavarokat is meg lehet húzni, ha esetleg lazulna. :)
2018. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, dehogy szokik :D Nem hülyék ők, érzik a meleget :) Gyorsan rá fog jönni hogy mikor van takarékon a konvektor, olyankor viszont pont jó a hőmérséklete, ha az enyémből indulok ki, le sem fog szállni róla :) Pedig ő is égette meg magát egyszer, amikor a nagy játék hevében ész nélkül felpattant rá.
2018. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!