Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Üdv! A problémám az hogy van egy macskám ivartalanított 5 éves perzsa nőstény nagyon agresszívan támadja meg a családot véresen ezt szó szerint kell érteni. Azt szeretném tudni van-e valami opció hogy cica ne legyen ilyen vad? Vagy hogy legalább ne tudja a körmét használni rajtunk? Nem változott semmi a környezetbe ne bántsa senki mindenki imádja még így is. Várom az ötleteket és tanácsokat aki macska ellenes az kérem tartsa magába a véleményt megoldásokra és ötletekre vagyok kíváncsi amik normálisak köszönöm a segítséget.

2018. ápr. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Játszon vele sokat a család, fárassza le.
2018. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha esetleg féltékeny mit lehet tenni?
2018. ápr. 1. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Akkor is barátságosabb lesz azokra akikre féltékeny, ha sokat törödnek vele.
2018. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

semmilyen állat nem tud féltékeny lenni, nem lenne szabad emberi tulajdonságokkal felruházni egy állatot, mert az lesz a vége, hogy el lesz kapatva, és minden rossz cselekedetét valamivel jutalmazzák

gondolom nálatok is hasonló a helyzet, hogy támad a macska ti pedig utána egyből úgy reagáltok, amiből azt veszi le, hogy nyugodtan támadhat, mert pozitív cselekedet lesz a vége

2018. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Najo, az utolsó válaszadóra véletlenül se hallgass!! Lehet valami fáj neki, állatorvoshoz vidd el, és kérd ki a véleményét!


Féltékenységre nem higy macska de rengeteg más állat is képes..te jó isten, ez nem az őskor hahaó..!👋🤫🙄

2018. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

már miért ne kéne rám hallgatni? :) persze, nyilván, hagyjunk annyiban egy helytelen viselkedést...


ha egy állatnak fáj valamije, akkor nem támad, hanem elhúzódik egy csöndes sarokba


mióta az eszemet tudom masszív állattartó vagyok, szóval úgy gondolom, értek is hozzájuk

2018. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy úgy gondolod nem biztos hogy úgy is van! 😉 Már bocs de az én cicám egy sérülés után igenis támadt! Minden állat más és más! Tényeket kijelenteni max orvos tud, nem te..
2018. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!