Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a macskámnak?

Lehet baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Van egy házban tartott kandúr cicám és ma valószínű amikor kiment összeverekedett egy másik cicaval.. viszont a lábán volt egy seb ami már kezdett kifakadni és valószínű beleeshetett valamilyen szennyvízbe valamennyire próbáltam megfurdetni de nem hagyta magát ... lehet baja? Vagy le tudja tisztítani magának a sebet?
2018. ápr. 11. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sebet nem lemosni kéne, hanem minimum betadinnal kezelni, ha már az orvoshoz vitel nem játszik. És nem utólag, hanem minden nap.

Plusz ha “házban tartott” akkor mit keres kint?

Ha nem ivartalan, egy ivartalanítás megoldhatja a verekedéses problémákat.

2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy nem kezelem a sebet... csak nyilván megijedtem hogy baja lehet.. mellékesen szerintem ha egyszer nem ismerjük egymást akkor legalább a tisztességes hangnemet tartsuk meg
2018. ápr. 11. 19:19
 3/3 anonim válasza:
A macskámnak eltört már a farka, gerince, lába, kulcscsontja és még 2 éves. És él. Szerintem egy macska kibír egy kis szennyvizet.
2018. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!