Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskaknal a nosteny miert...

A macskaknal a nosteny miert visit fel es tamad a parosodas vegen?

Figyelt kérdés
Videken eltem sokaig, igy parosodasi szezonban nem volt ritka a napi 2-3 aktus is az udvarba, aminek gyakran csak a legvegen sikitott fel a nosteny es tamadt a himre... Miert? Eloszor arra gondoltam, hogy faj neki a parosodas, de miutan 1-2 perce mar ment a dolog, a legvegen tamadt csak, addig semmi baja nem volt. Igy kerdem en, miert a legvegen tamad a nosteny, ha az elejetol semmi baja? Mi valtja ki es miert lesz hirtelen agressziv? Miert nem az elejetol tamad, ha nem akarja magat hagyni?

2018. ápr. 11. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

A kandúr pénisze "tüskés", ami az aktus végén bele is "akad" a nősténybe, és ez nyilván nagyon fáj a macskának.


Nem tudom a pontos okát, de ez elengedhetetlen a nemzéshez.

2018. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
De, azért csinálja mert borzasztóan fáj neki. A hím nemiszerve "tüskés", ezzel ingerli a tüszőrepedést a nőstényél, de ez végig nagyon fáj neki. Annak a pontos okét nem tudom hogy miért csak a végén mutatja ki a fájdalmát igazán, de szerintem ez ösztönös dolog lehet, hiszen ha az elejétől nem hagyná magát kihalt volna már a faj. Ösztönösen hagyja amíg a hím elvégzi a dolgát de a végén elzavarja magától.
2018. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert a hím cica pénisze recés, ezek a kis lefele hajló tüskék gond nélkül becsusszannak, de megakadnak, amikor visszafele húzná az állat (mint a tépőzárnál) ami vêgigsérti a nőstény hüvelyét, ami igencsak fájdalmas dolog a számára.
2018. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Azert, hogy mas kandurral mar ne legyen kedve dugni egy darabig. Igy biztositja a kandur, hogy az o genjei menjenek tovabb.
2018. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
A többiek leírták, az aktus elején pedig igencsak erősen fogja a kandúr a nőstényt, beleharap a tarkójába, így a nőstény nem tud elmozdulni, de nagyon hangot se ad ki. Biztos volt, hogy a tarkójánál fogtál kismacskát, olyankor elengedik magukat teljesen. De ahogy a végére elengedi a kandúr a nőstényt, úgy "tér" magához.
2018. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5%
Mert a nőknek nagyobb a nemi öszönük és így próbálják kifejezni.
2018. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Hogy ne nezd ahogy dugnak XD
2018. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!