Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnhetett a 3 hetes...

Hová tűnhetett a 3 hetes kiscicám?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon szép 3 hetes kiscicám, reggel még megvolt, délelőtt, mikor kimentem az udvarra, már nem volt sehol, nyom nélkül eltűnt. Tesóm szerint ellopták, de az udvarban volt hátul, ahová be se lehet látni az utcáról, és járni is alig tudott még, biztos nem ment ki előre a ház elé. Arra is gondoltam, hogy az anyja vitte el, de ő is keresi, nyávog utána, szóval nem hiszem, hogy ő volt. Valami más állat esetleg elvihette? Azt tudom, hogy a kandúrok megölik a kismacskákat, de van olyan, hogy elviszik máshová?
2010. jún. 12. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megöli a kandúr igen, hogy elviszi e azt nem tudom, de valószínű, nekem is tűnt el így kiscicám. Na azóta vigyázok. Ha nem vagyok itthon bennlakók a cicák, ha itthon vagyok, félóránként rájuk nézek, vagy sűrűbben.
2010. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
tökmindegy veszel egy újat.
2010. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elbújt valahova a kiscica. :)

Az enyém is elbújt [csak hát ő nagyobb], aztán égre-földre kerestük mindenhol, aztán végül ott találtuk meg, ahol nem is számítottunk rá :)

Keressétek a cicust.

De tényleg, az is meglehet, hogy megölte egy állat, vagy egy kandúrmacska-bár nálunk erre még nem volt példa, pedig tényleg sok cicám van [10en fölül] és volt már több cicám is [egyszerre 21!]

2010. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, ő még nagyon kicsi, alig tud menni, nem hinném, hogy bújócskázik. Magától még ki se mászott a dobozából, csak ki szoktuk tenni a teraszra napközben, mert nagyon meleg van a dobozban. Amúgy szerintem ha a közelben lenne, az anyja már megtalálta volna :(
2010. jún. 12. 13:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkerült :)
2010. jún. 12. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
:) De jó! Hol volt?
2010. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valahogy átment a szomszédba, és nem tudott visszajönni. A szomszéd hallotta meg, hogy az ablakuk alatt nyávogott, és visszahozta.
2010. jún. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!