Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. egy hét múlva lesz kiscicá...

Kb. egy hét múlva lesz kiscicám, de a szobám tele van vezetékkel. Meg fogja őket rágni? Hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok cicám volt már de sosem rágtak vezetéket, legfeljebb játszottak vele ha lógott... de azt odaragasztottam a falhoz és kész. Ami nem mozog, gurul vagy akármi az nem érdekli őket.
2010. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém amikor kicsi volt rágta őket, de nem bírt el velük a kis fogaival. Kb. 6 hónapos korára teljesen kinőtte ezt a hobbiját.


Csak a hálózati vezetékek lehetnek veszélyesek. Ha azok között van lapos kéteres (borotvavezeték), akkor azt váltsd ki vastagabb szigetelésű kábellel, vagy ügyelj arra, hogy csak felügyelet mellett legyen csatlakoztatva.

2010. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

Azért van rá esély, hogy bepróbálkozik némelyiknél.

Nekem macska rágta már szét fülhallgatónak a vezetékét, vasalóét.

Amivel csak megpróbálkozott:

A számítógépek közötti hálózathoz használt vezetékkel (nem tudom mi a rendes neve:)), adsl modem kábellel. Ezeket csak azért nem rágta szét, mert időben fülön csíptem és kapott egy taslit érte.

2010. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:
Ja, vasalóvezetéket természetesen felnőtt macska rágott meg:D
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!