Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jogon mondják meg az...

Milyen jogon mondják meg az állatorvosok egy macska fajtáját? Főleg hogy nem is értenek hozzá.

Figyelt kérdés
A mi állatorvosunk szinte csak házicicákkal találkozott, de ő minden fajtát felismer. A mi macskánkra is minden fajtát rá akart erőszakolni, de mondtuk hogy nem, ő házicica, semmilyen fajta sincs benne. Milyen jogon akarják ők eldönteni, hogy milyen fajtájú az adott cica? nem egy ilyen látok, és a falnak megyek attól, ha tudatlanul, de próbálnak okosok lenni...
2018. máj. 1. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen! Az állatorvosok hülyék, de te - hála a Magasságos Úr Istennek - okos vagy! Örülj neki!
2018. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a tudását kérdőjeleztem. Mint állatorvos nagyon is jó szakember, csak a fajtákhoz hülye, és próbál ott is okos lenni. És nem csak ő :)))) De köszi, tudom!
2018. máj. 1. 17:25
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

"A mi macskánkra is minden fajtát rá akart erőszakolni, de mondtuk hogy nem, ő házicica, semmilyen fajta sincs benne."

Ha a ti házicicátokban nincs semmilyen macskafajta, akkor az teknős.

2018. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Ti nem értetek a macskákhoz, ő csak próbál felvilágosítani. Milyen macskában nincs semmilyen fajta? Biztos, hogy macska? xD Olyan fajta, hogy házicica, nem létezik. Az a faj. Azon belül, vagy tartozik egy fajtához, vagy többhöz egyszerre, akkor keverék. Szóval, igaza van. A kérdést pedig nem értem. Mivel állatorvos, bármit mondhat a macskáddal kapcsolatban, olyan "jogon".
2018. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Jah a házi macska is valamilyen macskafajtából van.

És honnan tudod kik a szülők. Lehet két kinti fajtatiszta cica szüleménye. Nem lehetsz benne biztos. Az állatorvos meg mér ne tudhatná a fajtákat? Biztos hogy nem csak házimacskákat visznek hozzá. Na meg ha belegondolsz akkor önszorgalomból simán ismerhet egy csomót.

Én 14 éves létemre ismerek egy csomó kutya macska nyuszi és ló fajtát. Na most állatorvos biztos ismer még nálam is többet

2018. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nagyon okosak :D a sziámit nem tudják megkülönböztetni a thaitól...

honnan tudom hogy kik a szülők? onnan hogy mindkettő felmenő az egyik ismerősömnél van.

az utcán meg nem rohangál olyan húúdesok fajtatiszta cica. tudod mikor fajtatiszta egy cica? ha van tk-ja. hol van az utcán élő cicáknak? eldugták valamelyik zsebükbe?

A faj a macska. azon belül vannak különböző fajták. A házimacskákból tenyésztettek ki különböző fajtákat. Simán elképzelhető hogy nincsen benne fajtatiszta vér ha tetszik, ha nem.

2018. máj. 1. 18:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tisztázzuk,hogy az állatorvosok egy féléves tárgy keretein belül az összes fajtát megtanulják.
2018. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
EMBER! NINCS olyan fajta, hogy "házimacska"! Az a FAJ! MINDEN macskában van fajtatiszta vér, különben nem macska!
2018. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
(Senki nem mondta, hogy fajtatiszta. xDD)
2018. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik hogy te ugyanúgy okoskodni próbálsz mint ahogy az állatorvos "okoskodik" szerinted, de szerintem neki jóval több tudás áll a háta mögött mint neked.
2018. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!