Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dumál ennyit a cicám?

Miért dumál ennyit a cicám?

Figyelt kérdés
Nem egy beszédes jószág, csak akkor szoktunk beszélgetni ha akar valamit, meg mikor hazaérek. :D De most folyton nyávog (kap enni, inni, játszom is vele rendesen). Lehet azért panaszkodik, mert iszonyú melege van szegénynek? :/ Vagy valami más baja van?
2010. jún. 14. 08:19
1 2
 1/11 anonim válasza:

bármint nyávog?

mer lehet éhess vagy szomjas vagy csak játszani szeretne:)

2010. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"De most folyton nyávog (kap enni, inni, játszom is vele rendesen)."

:D:D:D Azért köszi.

2010. jún. 14. 08:33
 3/11 anonim válasza:
Nekem egyfolytában nyávog, levegőt sem vesz közben. Kész dilis. Nagyon sokat "beszél", és szintén kap enni, inni és még játszom is vele. Nekem nem csak melegben dumál, hanem állandóan. :)
2010. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most párnapja az enyém is bekattant, nem tudom, mitől. Lehet, hogy féltékeny az új kismacskára, mert azt többet szeretgetjük...
2010. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jó példa arra, mennyire fontos az idegen nyelv ismerete. A cicák már egy-két szót értenek emberül, de mi cicául semmit.
2010. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiú cicáknál szokás ez a folytonos nyávogás a miénk is és az ismerősünké is ezt csinálja, már amikor itthon van, pedig ki van rakva több féle kaja, víz, tej, valószínűleg simogatás hiánya van, akkor általában abbahagyja, de nem mindig.
2010. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak melege van ha tényleg ugyanúgy viselkedsz vele:)vagy esetleg fáj valamije...
2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés nagyon aranyos volt :D
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az hagyján, a miénk olyan agresszívan nyávog, hogy azt elképzelni nem lehet...
2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyém mindig motyog:D sziámi...erre a fajra jellemző
2010. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!