Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A cicád milyen tápot eszik?...

A cicád milyen tápot eszik? Enyém imádja a purina one tápot, picitdrága, de ennyit megérdemel a cicám!

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Most hagy ne mondjak semmit a Purina tápokra, és arra, hogy mit érdemel meg a cicád... Ha már több pénzt költesz a macskádra, akkor amit megérdemelne, az az Eukanuba vagy a Iams táp, esetleg a Hills tápok. De a Purina tápot ne soroljuk a minőségi tápok közé, szép dolgokat lehetne róla mesélni, hogy mi is az...


Az én cicáim Eukanubát esznek, meg néha Iamsat, attól függ, hogy milyen kedvük van :)

2009. jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Az én macskáim BERCI kutyatápot meg ARO kutyatápot kapnak, mikor milyen kedvem van. Még nem szóltak hogy nem tetszik... igaz kinti macskák.
2009. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
én a kutyának és a macskának kajamaradékot adok, a macska nem is jár haza sűrűn:D, a kutyának meg ízlik a házi koszt
2009. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tápot eszik,hanem húst. (megjegyzem a Eukanuba és az Iams végez állatkísérleteket a tápjaihoz....)
2009. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mű kaja helyett vegyetek nekik husit.
2009. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

az eukanuba és az iams nagyon rossz..aki szereti az állatait, nem vesz nekik ilyesmit.elvégre a gyereketeknek sem adnátok olyan bébiételt, aminek a tesztelésénél kisbabákat kínoztak/öltek/betegítettek meg.

az én macskám kapott eddig acanát, orijent, royal canint, és hill's nature's bestet, de mindegyiket utálta, inkább napokig nem evett semmit..regisztráltam a purina one 21 napos sikerprogramjára, kipróbálni, hogy mégis milyen..és ezt nagyon megkedvelte.

lehet, hogy nem a legjobb minőségű táp, de legalább megeszi..hiába vettem neki eddig a legjobbakat, ha azokhoz szinte hozzá sem nyúlt.mellé szokott kapni húst.

2009. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
kamu kaja helyett vegyél neki csirkemell csontot a piacon!
2009. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is Purina One-t eszik,az egyik imádja,és a másik elől igyekszik megenni,a másik pedig a szaftos tápot szereti,de ezt is megeszi!

Néha hozokneki száraz darlingot,whiskas alutasakost...eléggé el van kényeztetve ahhoz képest,hogy a frissen felújított kertben alszik...

2010. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Purina One is jó táp ha egy 3 ponto skálán értékeljük,és a legpocsékabbb a 3.,akkor ez a kaja 1,2-t kapna,nincs benne zinezék,mint a whiskas-kitekatoknban,és a cicám imádja
2010. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár nekem is a kertben lakik a cicám,nagyon tiszta,kifésülöm a szőrét,nyakörve is van,cicaágya a kertben,szép új tálkája...és a táp.Hát eddig minden ócska tápot megevett,és akkor olvastam,hogy nem szabad neki kutyatápot,se túl sűrűn házi kosztot adni.Akkor hallottam a Purina One-ról,felregisztráltam a weboldalra,a sikerprogramba is beneveztem,de tudtam,hogy ezt a tápot úgy sem fogom megtalálni a boltokban,és tutira drága...Aztán megpillantottam az üzletek polcain,nem is volt olyan drága,azonnal megvettem a cicáimnak.Hazavittem,és alig vártam,hogy adhassak nekik.Elérkezett a nagy pillanat,és még a száraz táp utáló nőstény cica is imádta.Most is a sikerprogram folyamatban van,és hozok nekik a tápot.Fantasztikus ez a táp,mindenkinek cak ajánlani tudom:)

És az Eucanubát tényleg tesztelik állatokon!

2010. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!