Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Középtengelyes tetőablakot...

Középtengelyes tetőablakot hogyan lehet macskabiztossá tenni?

Figyelt kérdés

5,5 kilós cicánk van, nem kifejezetten kalandor lelkű, viszont nagyon ügyetlen (ami cuki, de azért ne a negyedik emeleti nyitott ablak közelében bénázzon). Éjszakára tök jó lenne nyitva hagyni az ablakokat, legalább egy picit, mert egyébként borzasztóan nem szellőzik a lakás, és a mostanság érezhető kora nyári időszakban éjszaka van egyedül lehetőségünk természetes oxigénhez jutni (légkondi meg csak június közepétől lesz).


Hogyan lehet tetőablakot cicabiztossá tenni, hogy éjszaka nyugodtan tudjunk aludni? Macskahálón gondolkodtam, de középen nyílik az ablak, ha kinyitom akkor fele kilóg a tető fölé, másik fele bebújik a lakásba, nem igazán tudom elképzelni ezen a macskahálót, hogy működőképes lehetne.


Kétlem, hogy mi vagyunk az egyedüliek, akik tetőtéri ablakú lakásban tartanak cicát, ezért kérdezem, hogy mások hogy oldják meg? Ötletek esetleg? Tippek, praktikák?


Köszönöm előre is! :)


2018. máj. 13. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket esetleg, hátha tudnak valami okosat mondani. :)

[link]


Egyébként én laikus fejjel azt csinálnám, hogy kevésbé merev hálót választanék (szóval ami nem ilyen csirkeháló, hanem mondjuk egy merevebb szúnyogháló mozgékonyságával bír), és az ablak kinyitott állapotában rögzíteném a nyíláshoz. Becsukott ablaknál meg összehajtogatva ott lóg kvázi. Nem a legszebb látvány, nyilván, de működni működhet.

2018. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az állatorvost kérdezd meg!

(Állatfelszerelési boltban maximum valami nagyon nívós nagyon nagyvárosi helyen érdeklődnék, mert a táposok csak a pénzre mennek.)

2018. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kössék a macskája egy traktort
2018. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!