Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hat megnyugtatóan a...

Miért hat megnyugtatóan a cica az emberre? A macskák tudatában vannak ennek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, ha a cicám ott alszik mellettem. A múlt éjjel a fürdőszobát választotta, a szennyesen aludt el, de macskáknál nem meglepő, hogy néha fura helyet választanak maguknak. Minden esetre szarul voltam hajnalban bizonyos lelki terhek miatt, nem tudtam vissza aludni, és vártam, hogy bejöjjön hozzám. Egyszer csak be is jött, és dörgölte az arcomhoz a pofiját, majd lefeküdt mellém dorombolni. Nem sokra rá el is aludtam. Vajon érzik, ha az ember épp nincs jól? Milyen tapasztalataitok vannak erről?
2018. máj. 16. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mi a titkuk...

Illetve de!

Selymesek, puhák, prémillatúak, gyönyörűek és ezzel együtt öntörvényű, gőgös kis dögök.😂

Ugyan ezt érzem a macskákkal kapcsolatban amiről te írsz.

Ne is agyaljunk ezen, használjuk ki őket, amikor hagyják, mert úgyis ők a "főnökök".

2018. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire tartozik ide, de én anno a kutyusommal voltam így, cicám nem volt még, de majd ha külön költözök, szeretnék :)

Más, a szerelmem mellett is nyugalomban érzem magam, és biztonságban

2018. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!