Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a cica egy ideig ezt...

Baj ha a cica egy ideig ezt fogja enni?

Figyelt kérdés
7 hónapos cica és Royal Canin Second Age tápot kapott, ami 1 éves koráig jó. Elkövettem azt a hibát, hogy a páromat küldtem el vásárolni :D ő pedig véletlenül baby cat tápot hozott (1-4 hónap), baj, ha ezt fogja enni?
2018. máj. 15. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, semmi baja nem lesz tőle.
2018. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de inkább rendeljétek netről, úgy sokkal olcsóbb :)
2018. máj. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj. A kölyöktápban több a tápanyag, mint a felnőtttápban. De mivel még kölyök, különösebben nem lesz rá hatással. Egyébként se lenne, max kicsit gyorsabban hízna. Én is vettem véletlenül már kölyök tápot felnőtt macskának, simán adtam neki azt, nem lett semmi baja. Általában persze a sajátját kapja, csak véletlenül elnéztem a boltban.
2018. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

De jó ilyen kérdést is olvasni! Hogy valaki így szereti a cicáját, hogy még ezen is elgondolkodik! :) Nem baj, egyébként.

De tényleg felüdülés a sok szaporító, macskát kicsapó, maradékon tartó, nem ivartalanító, a kiscicák cukik, a nagyokat meg le..rom hogy meddig élnek típusú ember kérdése után!

2018. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sajnos én túl aggódó vagyok a macskámmal szemben, mindig félek, hogy valamit elrontok :D
2018. máj. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!