Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska meg tudja szokni a...

Egy macska meg tudja szokni a kétlaki életmódot?

Figyelt kérdés
Tehát hogy alkalmanként utazni kell (1 órás út), és másik helyen tölteni 3-4 napot?
2018. máj. 19. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudja szokni. :) Mi mind a három macskánkat szoktuk vinni nyaralni. Nagyon szeretik azt a helyet ahol lenni szoktunk.
2018. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a 2. választ :)

Azért kérdeztem, mert a macskák elvileg nehezebben viselik a környezetváltást, mint a kutyák.

De ha befogadom a cicót, ehhez mindenképp alkalmazkodnia kell.

2018. máj. 19. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van két olyan ismerősöm is akik ezt csinálják, és a cicáikat ez egyáltalán nem zavarja. Legfeljebb az utazást nem szeretik, de az ottlétet már igen.
2018. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez abszolút cica függő.

Az enyém szerencsére nagyon jól bírja, most is hazahoztam a hosszú hétvégére, általában pár óra alatt feloldódik, a kocsiút alatt is csak néha nyávog.

Barátnőmék cicája viszont már a kocsiutat se bírja, nyáladzik, teljesen pánikba esik (hiába van letakarva), aztán az új helyen napokig bujkál az ágy alatt. Egyáltalán nem élvezi, így nem is viszik. Sokkal boldogabb abban a pár napban otthon, átalussza a nagyját.

Szóval nektek kell kipróbálni, hogy a ti cicátok erre hogyan fog reagálni.

2018. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek pl. 15 perc utazástól is megőrülnek, nagyon félnek, de biztos hozzá lehetne szoktatni...
2018. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom albérletben van, de hétvégére hazajár a szüleihez. Cicája pedig megy vele, teljesen jól viseli.
2018. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hordom haza a macsekot, kb 2 órás út autóval, először végignyarvogta az utat, de hamar megtanulta, hogy semmi baj nem történik, úgyhogy most már mire kiérünk Pestről, már elnyúlva alszik a horodózban :) Teljesen otthon érzi magát mindkét helyen.
2018. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél éve van nálam egy mentett cica, aki amúgy kinti-benti. Most költöztem el otthonról, kb 100 méterre vagyok a családomtól, és a régi lakástól. A cica este feljön velem az új lakásba, reggel lemegyünk, amikor a kutyámat viszem sétálni. Utána lent is marad egy kicsit, napközben pedig simán fölmegy a régi lakásba a szüleimmel (olyankor náluk van a kutyusom és ők viszik le sétálni)
2018. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!