Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskával lehet kirándulni? :D

Macskával lehet kirándulni? :D

Figyelt kérdés

Elég merész ötletem támadt:


A cicákat is hozzá lehet szoktatni a hámhoz és pórázhoz. Lehet velük menni kirándulni mint például egy kutyával például erdőbe, kiránduló helyekre? Mármint ez kivitelezhető ötlet lehet?



2018. máj. 21. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Marhaság , kutyáknak sem mindnek jó . Futtasd át újra .
2018. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, kínszenvedés lenne neki.
2018. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt azt irjak, hogy elmeletileg lehet, de hogy ez kivitelezheto e a gyakorlatban is, ....azt nem lehet tudni.

Amugy eleg fura latvany lennel pl az egri varban egy porazon setalo macskaval. :D

2018. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm :)


Furcsa, mert még senki nem csinálta :D


Azt megjegyzem hogy el szokott kísérni erre-arra önként. Nem városban lakunk, így nincs baj. Persze távolabbi célra póráz és hám :)

2018. máj. 21. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az enyémmel nem lehetne, pedig én szoktam sétáltatni. De nem úgy sétál, mint egy kutya, nem érdekli merre mentek, mert ha zörög a levél egy bokor alján, akkor azt ül és nézi 15 percig. Aztán meggondolja magát és megy nézni másik bokrot és vissza az előbbihez, hátha előkerül a zörgő dolog. Sima sétáltatásra megpróbálhatod elvinni, az enyém egész lelkes és ugyanazt a rövid útvonalat szereti, kisebb nagyobb szünetekkel végig lehet menni vele, de egy túra teljesen esélytelen lenne, mert már az elején leülne bámulni a madarakat és nem tágítana.
2018. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokra gondoltam mint pl felmenni Turulhoz, vagy Balcsi parton séta, nézelődés aztán haza :)
2018. máj. 22. 06:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is macskafüggő.

Sok, sok macskát ismertem eddig, csak nagyon kevés szeret utazni közülük, és kirándulós összesen egy volt.

Ő is csak úgy, hogy vitték táskában, és amikor megálltak valahol, elmolyolt a területet felfedezve, hámmal és pórázzal.

Szerintem sokkal nagyobb a veszély, hogy elvész, bajba kerül, mint hogy megérné.

2018. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mentünk Balcsira nyaralni vittük a cicankat is. És igen mondhatom, az én macskam járt Siófokon a Balaton partján. :)


Ha bárhová megyünk esetleg legyen egy család látogatás,egy étterem, vagy séta, mindenhova visszük, természetesen hám, és porázzal.

2018. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó!


Lenne kedved megosztani velünk, hogyan sikerült a cicádat a pórázhoz, sétához hozzászoktatni? Én gyakorlott cicatartó vagyok, de még egyszer sem volt szükségem hasonlóra. Most ugy tünik, hogy a négy hónapos cicámat pórázhoz és mobilitáshoz kell szoktassam, mert magammal kell vigyem utazásokra.

Köszönöm a segítséget

2018. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak kivételek, de szerintem azért nem lehet, mert egy macska teljesen máshogy sétál, mint az ember. Ha úgy sétálnátok, ahogy neki kényelmes, akkor az neked lenne szenvedés, mert a macska sokszor megáll, elfekszik, mászik, bemegy a bokorba, beakad a póráz stb. Persze lehet rángatni pórázon végig a saját tempódban, de biztos mem fogja annyira élvezni mint egy kutya.
2018. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!