Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért párzik a...

A macskám miért párzik a plüss macskával?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem szalad el, és kéznél van! :)
2018. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem ivartalan.
2018. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szegény macska egésznap nyomta a plüss macskát. Ivartalanítani kéne. Két éves kandúr de már szélyel nyokodta a plüssöket. Most a felugrott az asztalra és rákapott a tv kapcsolóra.🐱
2018. febr. 27. 01:14
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Megválaszoltad a kérdést, ivartalanítani kell. Ez így nem jó se neki, se nektek.
2018. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert azt hiszi, hogy élő! De ostobaaaa!!!!
2018. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ma délelött ivartalanitotta az állatorvos, délelött tíz óra óta alszik, féltizkor értem vele haza. Az állatorvos aki már húsz éve állatorvos már találkozott ilyen esetekkel. Az állatorvosnak még nem volt ilyen páciense: hogy a macska dugja a tv kapcsolót! Nemis hallott róla. Rögtön levideóztam és a felvételt megmutattam az orvosnak. Az összes plüst és a játékokat kidobtam a szemétbe. Otthon mindíg a macskaszállító dobozban szokott aludni. A macska szobájában van egy rongy szönyeg azt egésznap elkaparássza. A macska olyan mint garfild, de nem olyan kövér hanem 1,5 kg mos. A szuperinfóban volt ez a macska ami ingyen elvihető 6 hónapos. Amikor eldöntöttem hogy szeretnék egy macskát akkor berendeztem neki a kis szobát ami csak az övé. Vettem neki egy teniszlabdát és szeret játszani vele. Csapkodja a mancsával és kellemesen elfárad. mindíg bent van a macskám. Negyedik emeleti lakás.A macskával napi fél órát szoktam vele játszani. Simogatom ö pedig doromból, nyújtózkodik. A macskaszoba teljesen macskabiztos. Bent a szobában az ablak kilett cserélve nem nyithatósra. Az adlak bal felső sarkában van egy kis ventilátor. És egy ugyanilyen az ajtó alján is ezeket naponta beszoktam kapcsolni. Az ajtón található ventilátor befelé az ablakon található pedig kifelé fújja a levegőt. A macskaszoba berendezései: levan terítve egy rongy szőnyeg, az egyik oldalt van a radiátor ellött a macskaszállító doboz itt szokott aludni, mellette van az autómata etető itató. Ebbe két kiló száraz macskakaja fér és két liter víz. A másik oldalt van a macskabútor és a szagtalanítós almos tálca. A fali villanykapcsolót átszereltem a folyosóra és a helyén található lyukat egy csempével lefedtem. A konektorokat is leszereltem és azok helyét is csempével lefedtem. Elötte a vezetékek végeit egyenként leszigeteltem. Kicseréltem a macskaszoba ajtaját is átlátszós műanyag ajtóra. ( olyan mint a bolti hűtők ajtaja csak nagyobb ) Így bármikor rátudok nézni ha nincs kedvem bemenni hozzá. Amikor kitakarítom a szobáját addig szabadon járkálhat a lakásban. A szobaajtó mellett a folyosón van egy kijelző. ez jelzi hogy mikor kell feltölteni az autómatát. Valamint a világítás és szellőzés kapcsolója is itt található. A jövőben tervezem beszerelni két webkamerát a macskaszobába. Amin bárki élőben nézheti a macskámat. Úgy mint a Kaliforniai the cat house of the kings weblapján a kittencamerára kattintva elindúl az élő videó.🐈🐱😹🏢
2018. febr. 27. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Két éves kandúr 1,5kg? Az nagyon több, mint kevés.
2018. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hánykilósnak kéne lennie? Rendesen eszik, fél kiló wiskast vagy kitecatott és ennyi vizet iszik meg. Nagyon mozgékony cica. Rendesen többször wc zik az alomba. Az kimaradt hogy vann neki a szobában macskakerék néha belemegy és 5 10 percig fur benne. Néha elhanyagolja magát akkor megszoktam fürdettni.
2018. febr. 27. 15:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos ivartalanított kandúrom van és szerintem már 2 kg fölött van a súlya, ha nem 3. Ezek a tápok sajnos 0 tapértékkel rendelkeznek, olvastad már az összetevőket? Az hogy a tv-ben csak ezeket reklámozzák, nem jelenti azt hogy jók is, nem csoda hogy nem gyarapszik tőle a cica. Internetről rendelve ár-érték arányban ezerszer jobb tápokat kapni ugyanennyi pénzért, ha nem olcsóbban.
2018. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nyers hússal fogom etettni az jólessz neki? De megvárom míg az autómatából elfogy a macskaeledel.
2018. febr. 27. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!