Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil le mostanában...

Miért pisil le mostanában több dolgot is az ivartalanított cicám?

Figyelt kérdés

3 éves, eddig nem volt gond, de most már a lakásban a második dolgot pisili össze. Először egy szoknyát, most pedig a babzsákot. Ezek eddig is elől voltak, nem volt gond.

A másik, hogy ugyanazt kapja enni, de mégis állandóan éhes. Kint van neki a száraztáp, de mindig nyávog, hogy adjak neki mást is. Régebben ez sem volt így. CSak benti cica.



2018. máj. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Milyen tápot kap? Simán lehet éhes száraztáp mellett ha kevés a beltartalmai értéke.
2018. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanazt kapja már egy éve, Royan Canint. És este egy kis nedves tápot.
2018. máj. 23. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A macskák általában jelezni akarnak azzal ha máshova pisilnek, ivartalanított kandúroknál jellemzően a húgykő miatt fájdalmas a pisilés és ezt összeköti az alomhasználattal. De ezer más oka is lehet, én elvinném egy állatorvoshoz.
2018. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

macskabosszú 😆

nem adsz neki fincsi hamit, majd ad ő neked munkát :D

viccet félretéve..csatlkozom az előttem szólóhoz.. ha gyakran csinálja ezt, kezd el figyelni pisilés közben. ha az alomba végezné a dolgát és láthatóan kínlódik (nem megy a pisilés neki/ fekszik csk az alomban/ nyávog sír pisilés közben) akkor tényleg érdemes orvoshoz vinni.. tudom kicsit betegnek hangzik hogy figyeld miközben pisil, de sokat segíthetsz vele ha tényleg figyelsz rá.. elmenni orvoshoz nem tud ha baja van, rád van hagyatkozva.. illetve ha alomtálcát elmosod ne használj semmilyen fertőtlenítő szert, lehet hogy az irritálja. illetve ha koszos/szagos az alom jelezheti így h szerinte cserére érett.

2018. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az enyém is zabálna folyamtosan.. milyen tápot adsz neki? én úgy tudon minél nagyobb a hús és a fehérje tartalma egy tápnak annál jobb. illetve fontos az is, hogy gabona,szinezék és ízfokozó ne legyen benne....az ízfokozós kajától simán lehet éhenkórász.(gondolj bele a cukros üditőtől te is csak szomjasabb leszel nem?!)
2018. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismét előző vagyok. bocsi, nem láttam hogy írtad korábban hogy rct adsz neki. próbálj meg másik tápot.. az enyém is sokat evett abból mindig és jól meg is hízott tőle.(doki mondta hogy attól hízott) ha viszont kevés nedveset kap és sok szárazat az sem jó, a száraz táptól lehet húgyköve és az ivartal cicáknál még gyakoribb is.. :/ ha vegyesen eteted, felesbe add neki inkább, és mindig legyen előtte friss víz. :)

Tovább adtam amit másoktól hallottam, remélem segít neked is valamelyik infó :))

2018. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!