Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fürdessem a macskám?

Mivel fürdessem a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinti cicus, és nem igazán lábal ki a vedlésből, merő szőrtenger. Eddig egy fésű sem vált be, tipikus rövidszőrű házimacska.

Gondoltam hogy ha egy meleg napon egy évben egyszer mrgfürdetem akkor az általa le nem mosható koszt is kiviszem, pluszt a kihullani nem tudó szőrt is jobban el tudom távolítani (erre milyen fésűt ajánlotok?).

Mit ajánlotok a vízbe? Macska/kutyasampont vegyek (bár nem tudom van-e értelme évi egy alkalomra) vagy kézi folyékony szappan is megfelel?

Köszönöm előre is



2018. máj. 28. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A víztől csak összetapad a szőre, nem jön ki igazán sok. Keféld inkább ki alaposan. Páncélkesztyűben, mert karmolni fog.


Ha a kefe nem vált be, próbáld ki a Furminator nevű eszközt. Igaz, kutyákra találták ki, de a rövid szőrűekre való változat biztosan jó macskára is.

2018. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz csak annyi kieg, hogy adhatsz neki vedléskor lazacolajat, az segíti a szőrváltást és a regenerálódást.
2018. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!