Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az utcáról befogadtam egy...

Ha az utcáról befogadtam egy kb 3-4 hónapos kiscicát, majd jelentkezik érte az előző gazdája, köteles vagyok odaadni?

Figyelt kérdés
Amikor behoztam, nem volt túl jó állapotban, nagyon éhes volt és fáradt. Több mint fél évig nálunk volt már, szóval minimum dupla annyi ideje, mint az előző gazdájánál. Szeret velünk lakni. Muszáj visszaadni?

2018. máj. 29. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudja bizonyítani mondjuk oltási könyvvel, hogy az övé?
2018. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap azt hiszem az az idő, amíg illik keresni a gazdáját, természetesen ebben az esetben is a költségeidet köteles megtéríteni, ha jelentkezik.

Szóval nem kell visszaadnod. De ha le akarod egyszerűsíteni, vázold fel neki, hogy kéred az elmúlt fél évben ráfordított összeget (cuccok, állatorvos, kaja, szerintem 60-70ezer simán összejön, de akár több is, attól függ, mennyi cuccot vettetek neki, lett-e már ivartalanítva stb...), garantáltan nem fogja kérni tovább. :D

2018. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha te sem kerested a gazdáját plakáttal, facebook vagy netboard posztokkal., nem szűretted, oltattad, akkor necces a dolog.


Ha megtetted ezeket, akkor neki kell bizonyítania papírokkal, fotókkal, hogy övé a cica.

2018. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!