Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2-3 hetes kiscica az anyja...

2-3 hetes kiscica az anyja folyton hurcolta kint találtuk a napon kinyúlva nem tudom leesett e vagy a nap most is kinyúlva fekszik de még él. Ugye nem fog megdögleni?

Figyelt kérdés
Behoztuk egy kis vizet cseppentettünk a szájába.Az anyja nem foglalkozik vele. Nincs pénzünk áatorvosra meg nem is tudjuk h most mi a baja az is lehet h leesett.
2018. jún. 4. 14:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudok valamit tenni?
2018. jún. 4. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ivartalanítsd az anyamacskát. A kiscicán pedig csak állatorvos tudna segíteni.
2018. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem mertem volna itt kiírni egy ilyen kérdést, mert a földbe leszel döngölve, ha nem viszed állatorvoshoz a kiscicát. Ha nincs pénzed, akkor is keríts rá, kérjél kölcsön, vagy mindenképp szerezz valahonnét. De az nem számít, hogy úgyis elpusztult volna, de legalább az állatorvos legombol rólad 4-5 ezer ft-ot.
2018. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem vagy állatkínzó, igenis vidd el orvoshoz.

Ha nincs pénz orvosra, ivartalanításra, minek kellett a macska?

Felelősséggel tartozol érte!!

2018. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Tenni azt lehetne, hogy beviszed a lakásba, veszel neki macskatápszert, és elkezded kb. 2 óránként etetni éjjel-nappal, és gondozni.

Ellenkező esetben elpusztul.

Megelőzésképpen az anyamacskát ivartalanítani kellett volna, illetve ha nincs több kölyke, akkor most kell. Ha van még több kölyke is, akkor azután, ha abbahagyta a szoptatást.

2018. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, egy kissé tartottam tőle, de ennyit meg kellett tennem.

Kedves hármas váloszoló. Bár teljesen pontosan nem tudom meddig terjed az állatkínzás fogalma, de nem én bántottam a kiscicát amit tudok megteszek. Ha tudnál a körülményekről megértenéd, hogy vajmi kevés igazság van abban amit írtál.

Bár úgy érzem ezt teljesen felesleges közölnöm, ettől még nem lesz jobb az állat helyzete.

2018. jún. 4. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Na mesélj a körülményekről, mert k.rvára érdekel, hogy miért nem viszed el dokihoz azt a szerencsétlent..

Ha leesett, lehetnek olyan belsőszervi sérülései, hogy hamarosan el is pusztul. De nem baj, hagyjuk szenvedni, nem igaz? Na ez speciel állatkínzás.


Tudtad, 1x biztos lesz alom, mivel a macska nem lett ivartalanítva, és még csak fel sem készültél rá..

2018. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meghalt?
2018. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!