Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leesett a lépcsőn, mennyire...

Leesett a lépcsőn, mennyire aggódjak?

Figyelt kérdés
Két kiscicám van, 2 hónaposak. A lépcsőn mentem lefelé amikor az egyik megkarmolta a kezemet és leugrott, de nem sikerült neki megállnia a lábain és kb. 10 lépcsőfokot esett. Elkezdett vérezni az orra és nem tudott mozdulni, feküdt a hátán és sírt. Ez nagyjából fél percig tartott, utána felkelt és elkezdett sántikálni, simogattam, abbahagyta a nyávogást is, adtam neki enni, most fekszik a másik kiscicával. Már nem sántít, csak mindkettő furcsán viselkedik, az a cica is amelyik nem esett le. Hívjak neki orvost? Vagy nincs semmi baja csak megijedt? És a másik cicának mi baja? Lehetséges hogy ő is megijedt ahogyan leesett a tesója?
2018. jún. 8. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Hívd fel az állatorvosod! Ha jófej, akkor felveszi most is. Nem kell nagyon parázni, de azért érdemes lehet megnézetni, nehogy baj legyen.
2018. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most néztem nem is az orra vérzett, hanem elharapta a száját
2018. jún. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!