Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8-9 hetes cicának főtt vagy...

8-9 hetes cicának főtt vagy inkább nyers hús?

Figyelt kérdés
Vagy egyelőre egyikkel se próbálkozzak? A nyers csirkemellből icipicit evett már, ízlett neki, de nem szeretném, hogy valami baja legyen tőle.
2010. jún. 16. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mi a baj a macskakajával?
2010. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
sztem főtt husit :) mi is azt adtuk nekik :)
2010. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bibi05 ***** válasza:
47%

Se kicsinek, sem nagy macskának nem szabad nyers húst adni, foleg disznót nem, én nem kisérleteznék vele, inkább junior kaját próbálj neki adni, bár még elég kicsi,ha rendes konzerv kajára nincs pénzed akkor, párizsi, virsli, ilyenek, de ha veszel neki egy juniorkonzervet az szerintem 2-3 napig elég neki. Ha az anyja tudja még és persze engedi akkor szophat is, talán. Remélem jon nálam okosabb is.

Remélem tudtam valamit segíteni.

Nagyon jó egészséget a cicának.

2010. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A macskakajával semmi baj, pénz is van rá, eszi is. Nem ez volt a kérdés.

Egyszerűen csak szeretném hozzászoktatni a változatos étrendhez, amiben a házi koszt is szerepel.

2010. jún. 16. 13:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a nyers nem jó, marad a főtt, az is csak pár hét múlva:) Köszönöm!
2010. jún. 16. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan adhatsz neki nyers csirkehúst! Disznót,marhát csak főzve,az igaz. A második válaszolótól kérdezném, hogy szerinte a virsli jobb(ami tele van mesterséges dolgokkal),mint a csirkehús?Én nem hinném.Mi csontot is szoktunk nekik adni,és attól se lesz semmi bajuk,odáig vannak a nyers húsért=)
2010. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ideális a nyers csontos/húsos menü lenne, néhány élettanilag szükséges tápanyaggal kiegészítve (a neten van pár "csodarecept"), csak éppen házilag nehezen kivitelezhető a megfelelő, biztonságos elkészítése, és az etetése is macerás.

A főtt házi kaja a legrosszabb megoldás, ennél még a konzerv- és száraz macskakaják legtöbbje is jobb.


Blöki macskám is olvashatja a netes szakirodalmat, mert a főtt húsokat csak nasinak fogadja el, főételnek nem. (Ugyanakkor a nyers marhahúst pl. imádja)

2010. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!