Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mk lehet a baja? Mit csináljak?

Mk lehet a baja? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éves múlt lánycica. Van evy külön kis szobájuk, ott vannak egész életükben majd kintiek lesznek, de még nincs meg az ivartalamítás. Ketten vannak, de csak az egyiküknek van prpblémája


Szétkakilt mindent, aminek állaga pépes trutyi volt, benne emésztetlen konzerdarabok. Rossh kedvű, 5percenként megy kakilni, néha vizszerűt. Adtam neki ropit, ahhoz nem nyúlt. Majd kapott konzervet aból evett egy picit. Nrm láttam inni, pedig jóivó. Sokat nyalogatja a fenekét és a nemi szervét.


Mi lehet a baja? Persze, majd visszük orvoshoz, de csk délután tudom. De mire számítsak? Mi baja lehet???!


2018. jún. 15. 11:44
 1/2 anonim válasza:
Hát hiába csak az orvos tudja megmondani ,hogy mi a baja.
2018. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyémnek pszichés alapon volt ilyen. Smecta port javasolt az állatorvos ami 2 nap alatt helyre is hozta.
2018. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!