Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet ivartalanítani...

Mikortól lehet ivartalanítani egy cicát? Kell hozzá kiskönyv?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Kandúr cicát fél éves korban az ideális ivartalanítani, de ha eléri az 1 kg-ot már lehet vinni. Lány cicánál sajnos nem tudom hogy megy.


Mi kiskönyvet ivartalanításkor nem kaptunk (mert ugye ezt a doki állítja ki), oltás után adja.

2018. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm azt igaz hogy ilyenkor az átlagosnál nagyobbra nő?
2018. jún. 20. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kandúromat fél évesen ivarérés előtt műtötték, és nem lett nagyobb, mint a környék macskái, igaz, ő kis növésű családból származik. El sem hízott, nagyon ügyes vadász, a környéken nincs egér. Télen persze egész nap bent henyél a radiátor alatt, de nyáron alig látni. Csak annyi a különbség a nem ivartalanított társaihoz képest, hogy nem vérző sérülésekkel esik haza, nem jelölget, meg nem is megy annyira messze, hogy hívásra pár percen belül ne jelenne meg.
2018. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Dehogy kell.

5-6 hónaposan érdemes elvinni. Amúgy én is szeptemberben ivartalanítattam a fiúkat, alig 5 hónaposan, nem mondta a doki, hogy baj lenne.

Ugyanúgy verekszenek, pisilnek, csak nem büdöset. A ház ura meg tályogokkal érkezett haza. Szóval ez természet is.


Viszont nem kóborolnak el, minden etetésre itthon vannak, egymást nem bántja, tovább maradtak gyerekek. Szépek lettek, viszont ez is macskától függ, hogy mennyire nő meg.


Ha nőstény, akkor február előtt mindenképpen vidd el!!! De kérdezd meg a dokit, mikortól vállalja. Megéri kifozetni, így sokkal tovább is élnek.

2018. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm bár az én macskám csak 8 hetes de inkább szeretném előre tudni hogy mikortól kéne
2018. jún. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!