Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék vele tenni?

Mit tudnék vele tenni?

Figyelt kérdés

Délután arra lettem figyelmes, hogy a hátsó udvarrésznél nyávog egy cica. Mikor odamentem, akkor láttam, hogy egy kismacska beszorult a szomszéd kerítésénél. Mikor sikerült kihalászni onnan, átvittem a szomszédhoz, de tagadta, hogy az övéké lenne.

Az a baj, hogy nagyon kicsi még és az anyja kéne neki, de hiába nyávog, nem jön az anyja. Most próbáltuk volna etetni és itatni tejjel, de nem fogadja el.


Mit tudnánk vele tenni, hogy ne legyen baja?

Előre is köszönöm!



2018. jún. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Cica tápszer. Próbáld meg fecskebdőbe felszívni és a szájába nyomni, rá fog jönni hogy mi az.


Esetleg ha semmi nem használ állatorvoshoz lehet vinni, vagy egy pótcicamama bevonása alkalmazható.


Mi a 3-4 hetes cicánál próbáltuk az aszpikos babacica kaját. Nálunk bejött. :)

2018. jún. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! A baj az, hogy egy macskánk van, aki nemrég fialt, de az nem akarja befogadni és nekitámad. Fecskendőnk úgy néz ki, hogy nincs itthon. :\
2018. jún. 22. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Patikában tudsz szerezni és nem is drága. Mi harcolunk mire elfogadta és rájött hogy mit akarunk.


Más mamacica a környéken? Facebook csoportban tudsz még segítséget kérni. :)

2018. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!