Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányhat a cicám?

Miért hányhat a cicám?

Figyelt kérdés

Légyszi macskások, valami tipp kellene.

Hat éves lánycicám van, lakásbn tartott, kimondottan száraztápos fajta, mást szinte meg sem eszik. Tegnap este hányt először, szinte egy két perccel miutábn megeszi a kajááját ki is jön belőle a dolog.

Nem különösebben levert nem lehet rajta észrevenni semmi egyebet kb ugyanolyan élénk mint szokott, inni iszik, de ma reggel is amikor száraztáppal póbálkoztam kb 2 perc mulva kijött belőle.

Orvost most keresek, de azért akinek van valami tippje megköszönném...


2010. jún. 17. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyémek rendszeresen hánynak kiskoruk óta. sok szőrt esznek meg,vagy újfajta tápot adok. nem viseli meg őket különösebben. ha többször hánynak,de látszólag nincs más bajuk,nem levertek vagy melegek,akkor fél napra elveszem a kajájukat,csak vizet adok,utána pedig apránként kapnak egy keveset,vagy prémiumtáppal etetem őket egy napig. nem hiszem,hogy nagy baj lenne.
2010. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Calopet pasztát. Segít a szőr eltávolításában, amit most, vedléskor benyalt.
2010. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi macskáink is néha csinálnak ilyet,dzerintem csak a szőr miatt van.
2010. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!