Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel jár egy cica (lakásban)...

Mivel jár egy cica (lakásban) tartása? Kérdéseim lent.

Figyelt kérdés

Tehát egy kamasz lány vagyok és nagyon szeretnék egy társat, de a kutya nem megoldható. A cicának több az esélye de lenne néhány kérdésem:


~Ha van kaparófája attól függetlenül karmolja pl a bútorokat?


~Mennyire hullik a szőrük?


~Rendesen használja az almot vagy néha máshova is jut a pisi-kaki?


~Ha otthon van egyedül naponta kb 7 órát csinál rumlit a lakásban? Pl. polc tartalmának leborogatása😂


~Milyen jó fajtákat ajánlanátok? Persze a cicáknakvan önálló akaratuk, de van-e olyan fajta aki egy nagyon jó társ vagy ez ettől teljesen független? Kinek mi vált be?


Ezekre lennék kíváncsi illetve bármi tapasztalatra vagy aranyos történetre aazoktól akiknek van/volt cicája :)



2018. júl. 1. 23:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát igen nekünk a családban volt születésem előtt egy macska és egy kanapét teljesen szétszedett a karmaival, azóta is ott áll a kanapé a nyagyszüleimnél. Csak azért kérdeztem mert volt hogy mást megkérdeztem, ő meg azt azt mondta semmit nem kapart szét :/
2018. júl. 2. 14:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én cicám a bútorokat egyáltalán nem kaparja, a szőnyeget annál inkább.

Hullik a szőre, de a heti 2X porszívózás megoldja a gondot.

Volt már olyan, hogy a nagy lendületből véletlenül kikaparta a nagy dolgát is, de egyébként az első perctől kezdve csak az alomba végzi a dolgát (nem fedett)

Nem szokott semmit sem leverni, sot a konyhapultra sem ugrik fel.

Nekem sima házi cicám van.

2018. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!